Головна Цікаво Ідеальне крісло для педикюру – яке воно?

Ідеальне крісло для педикюру – яке воно?

Догляд за руками і ногами – це класична косметична процедура, одна з найпопулярніших серед всіх косметичних послуг. Вони найбільш затребувані в порівнянні з деякими іншими видами послуг. Вони володіють найбільшим охопленням серед жіночої аудиторії. Завжди можна отримати консультацію досвідченого дизайнера.

Досвідчений фахівець і практичне комфортне крісло для педикюру – дві найважливіші складові якісної процедури. І якщо професіоналізм залежить виключно від самого майстра і вимагає кар’єрного росту, то професійне обладнання – це вже готовий продукт, і його можна придбати в будь-якої необхідної варіації.

Сучасний ринок пропонує величезну кількість модифікацій таких крісел різної цінової політики. Професійні підкорені крісла оснащують елітні салони краси. Однак, досвід багатьох майстрів допоміг зрозуміти, що можна вибрати бюджетний і функціональний варіант.

Особливості вибору

У чому може виникнути складність вибору? Адже у крісла не так вже й багато функцій. Комфорт клієнтів під час тривалого лікування педикюром залежить від Ваших особистих переваг, а також від уміння майстра якісно виконати свою роботу.

Самі дорогими за ціною прийнято вважати високотехнологічні моделі, які поєднують в собі безліч функцій, від дистанційної настройки положення всіх зон меблів до підігріву сидінь і навіть масажу.

Заздалегідь варто продумати, в якому кабінеті або його зоні буде розташовуватися. Для малогабаритних приміщень не варто вибрати велику меблі, вона буде недоречна.

Також продумайте, де клієнт може повісити свою сумочку, поставити чашку з кавою або смартфон, щоб він завжди знаходився під рукою. Так, наприклад, функція кардинального повороту навряд чи вам знадобиться, якщо Ви поставите стілець в кутку або у Вас вузька кімната. Але якщо ванночка для ніг вбудована в стіну, буде гранично зручно, якщо фахівець зможе просто повернутися на стільці, не створюючи при цьому дискомфорт своєму клієнтові.

Конструктивні особливості такого обладнання не перестають нас дивувати, тому кожен бажаючий покупець зможе зробити свій правильний вибір і віддати перевагу потрібного варіанту. Сьогодні частіше зустрічаються моделі з можливістю регулювання висоти, а її асортимент істотно відрізняється. Уважно вивчайте характеристики кожної моделі.