Кожна жінка завдяки використанню косметики зможе приховати недоліки на своєму обличчі, тим самим лише підкреслити достоїнства і свою красу. І для цього, жінки щоденно використовують різні косметичні засоби: тіні, олівці, пудри, помади та інше, а купити все це можна на Avocado.ua Тут для Вас великий вибір якісної косметики різних торгових марок по доступних цінах. І варто замислитись про те, що використовувана вами косметика є дуже якісною та сертифікованою.
Ми радіємо, що наша туш не змивається водою, а помада особливо стійка і має яскравий насичений колір
Але рідко хто з нас задається питанням: за рахунок чого ці кольори набувають такі якості, з чого вони зроблені і наскільки нешкідливі для шкіри і для вій?
Варто замислитися…
Довгий час макіяжу відводилися чисто декоративні функції: додати очам трохи більше виразності, згладити нерівності шкіри, зробити рівний тон обличчя, посилити акцент на губах. І якщо перед покупкою крему, тоніка або маски більшість з нас цікавиться їх складом, то майже нікому не прийде в голову вивчати склад декоративної косметики і розбиратися, як ті чи інші хімічні речовини впливають на нашу шкіру. Адже засоби макіяжу настільки ж тісно і майже настільки ж довго контактують з нею, як і креми.
Косметика з грибком, або Що приховують підроблені засоби по догляду за тілом
У результаті часто виходить, що слідом за якісними сироватками, гелями, масками і флюїдами ми наносимо декоративну косметику. А разом з нею на шкіру лягають метилпарабены, фталати, свинець, титан і ртуть, консерванти, синтетичні віддушки та інші речовини, які утворюються шляхом перегонки нафтопродуктів. Так що треба уважно читати етикетки і вибирати ті кошти, які завдають менше шкоди.
Рідко хто усвідомлює, наскільки дорого обходяться шкірі наші нерозбірливість і безпечність у ставленні декоративної косметики. При такому зверненні її ресурсу вистачить лише на 20-25 років, потім стан шкіри різко почне погіршуватися. Крім ранніх зморшок і землистого кольору обличчя може проявитися підвищена чутливість до будь-яких інгредієнтів – ароматизаторів, барвників, стабілізаторів, емульгаторів. Свербіж і висип, сильно поріділі вії – часті наслідки застосування засобів макіяжу, якими ми з дня в день мучимо наше обличчя.
Можливі наслідки
Виходячи в суспільство, жінки наносять декоративну косметику на обличчя, а повертаючись додому, змивають. При цьому про те, що шкіра буквально задихається під шаром тонального крему та інших засобів, мало хто замислюється. А між тим на її поверхні накопичуються продукти життєдіяльності. Секрет сальних і потових залоз, змішуючись з тальком, який міститься в пудрі, перетворює її в неохайне сіра пляма. Наслідки такого «мейк-апу» не дуже привабливі. Більш-менш шкідливе – це чорні точки, комедони, що свідчать про закупорці пір. Набагато неприємніше запалення сальних проток (акне) з подальшим утворенням рубців.
Косметологи попереджають
Засоби макіяжу не повинні добу безперервно перебувати на шкірі. Це псує і старить її. Одностайні з ними і самі виробники декоративної косметики. Представники практично всіх провідних світових марок попереджають своїх покупців, що косметику можна наносити не більш ніж на чотири години, а потім шкірі необхідний відпочинок. В крайньому випадку, якщо з макіяжем потрібно перебувати весь день, треба за допомогою очищувальних засобів змити днем той, що наносився вранці, і нанести його знову.
При купівлі декоративної косметики треба керуватися не стільки модними тенденціями, скільки її якістю. Гарний макіяж повинен не тільки виконувати декоративні функції, але і доглядати за шкірою. Тому дуже важливо перед покупкою вивчити склад засобів.
Перевагу варто віддавати тим, що містять доглядають за шкірою інгредієнти – олії ши і жожоба, виноградних кісточок, вітамін Е, а також екстракти алое віра, чайної троянди, ромашки, календули та інших лікарських рослин, що наділяють макіяж протизапальними властивостями. Вони повинні містити гіалуронову кислоту – натуральний зволожувач шкіри – і антиоксиданти, які захищають шкіру від дії вільних радикалів. Тональний крем краще вибирати в упаковці з помпою-дозатором: в такому флаконі він менше схильний до окислення.
Наостанок не забудьте звернути увагу на дату виготовлення і термін придатності купуються коштів. До його закінчення повинен залишатися достатній запас часу.
В останній час характерним є прагнення до природності в денному макіяжі, в той час як канони вечірнього макіяжу стають все більш вільними, допускаючи найбільш екстравагантні рішення.І ще, щоб правильно вибрати декоративну косметику, перед покупкою продумайте весь макіяж в цілому, тоді ймовірність придбати засіб, який не підходить до вашого образу, буде мінімальним. А ще вдалою покупкою стане косметика мустела купить. Вона стане чудовим подарунком для Вас та вашої сімї.