Головна Цікаво Як правильно обрати вхідні двері?

Як правильно обрати вхідні двері?

1688

Якісні та міцні двері – це одна із найважливіших складових, які забезпечують надійну охорону будь-якого дому. Вхідні двері до будинків та квартир необхідно обирати з максимальною відповідальністю, керуючись при цьому деякими важливими правилами:

  1. Матеріал

Двері можуть бути виготовлені з дерева або металу. Вважається, що останній варіант більш надійний. Конструкція при цьому не повинна бути тонкою, але й не занадто важкою, оскільки це може викликати певні незручності.

  1. Виробник

Особливу увагу треба звертати на те, яка компанія займається виготовленням дверей. Обирати краще тільки тих виробників, які мають бездоганну репутацію та працюють на ринку не перший рік. Наприклад, однією з таких фірм є бренд Hormann,  з яким український споживач може познайомитись на Hormann.ua.

  1. Замок

Надійність дверей в найбільшій мірі залежить від надійності замка. Вони бувають різних видів, в залежності від матеріалу дверного полотна. Встановлювали краще декілька замків, які мають різні конструкції. Зараз популярності набирають замки з комп’ютерним кодуванням.

  1. Петля

Дверні петлі не менш важливі, ніж сам замок. Вони бувають прихованими і зовнішніми. Перший варіант надійнішими, оскільки їх не можна спиляти. Але якщо двері мають таку функцію як протизйомні штики, то не має значення, де знаходяться петлі.

  1. Розмір

Щоб встановлення нових дверей не викликало жодних проблем, необхідно точно зняти всі розміри. Для цього краще скористатися послугами спеціаліста, який виконає це завдання швидко та правильно.

  1. Ізоляція

Якісні двері мають гарну шумо- та теплоізоляцію. Про ці показники необхідно обов’язково запитати у консультанта. Також варто уточнювати інформацію про наповнювач всередині. Він не повинен бути легкозаймистим, токсичним та занадто важким. Найкращий варіант – пінополістирол, але бувають також і інші: мінеральна вата, тирса, брус, пінопласт, пінопропілен і навіть папір.

  1. Ціна

Необхідно пам’ятати, що дійсно якісні двері не можуть бути дешевими, навіть по акції. Занадто низька ціна повинна насторожувати, тому таких варіантів краще уникати.

  1. Зовнішній вигляд

Звернути увагу варто і на зовнішній вид моделі, щоб двері були не лише запорукою безпеки, а й окрасою самого будинку.

В статті згадані лише основні правила вибору, існують також і деякі додаткові. Але щоб обрати дійсно якісні та надійні вхідні двері, досить дотримуватися всіх вище вказаних пунктів.