Головна Цікаво Кодування від алкоголізму за допомогою медикаментів: сучасний спосіб позбавлення від залежності

Кодування від алкоголізму за допомогою медикаментів: сучасний спосіб позбавлення від залежності

Через доступність спиртних напоїв алкогольна залежність сьогодні зустрічається у дуже багатьох людей. На щастя, при своєчасному зверненні вона відмінно лікується. Тому, якщо ви або ваші близькі зіткнулися з подібною проблемою, ви завжди можете звернутися в спеціалізовану клініку. Подібні установи надають повний комплекс послуг з лікування і реабілітації, в тому числі і по кодування від алкоголізму.

Що таке кодування і кому воно підходить?

Кодування – це спосіб лікування алкоголізму, при якому пацієнтові вводять спеціальні препарати, які викликають непереносимість спиртного і таким чином позбавляють людину від нездорової тяги до алкоголю. Ціни на кодування від алкоголізму залежать від використовуваного методу, але в загальному вони є доступними для більшості людей.

Кодування підходить тим людям, які в першу чергу самі зацікавлені в одужанні. У них повинна бути правильна мотивація, щоб лікування було успішним. Перед проведенням процедури строго не можна вживати ніякі спиртні напої на протязі 10-15 днів. Крім того, потрібно здати деякі аналізи і пройти огляд медичних фахівців. Саме тому важливо знайти установа, де всі ці послуги надаються комплексно. У Києві лікуванням алкоголізму і кодуванням займаються в клініці Ренесанс. Тут пропонують різні програми терапії залежностей, забезпечують комфортні умови стаціонару і гарантую повну конфіденційність.

різновиди кодування

На сьогоднішній день фахівці застосовують різні препарати для кодування. Всі вони діляться на дві великі групи :.

  • На основі налтрексона. Дія цих речовин базується на блокуванні опіодіних рецепторів мозку людини. Завдяки цьому він більше не відчуває ейфорії від прийому алкоголю. Дані препарати випускаються у вигляді ін’єкцій, таблеток, а також капсул для імплантації під шкіру.
  • На основі дісульфарма і аналогів. В цьому випадку, якщо людина буде вживати навіть саму мінімальну дозу спиртного, у нього виникає ефект передозування, який супроводжується нудотою, блювотою і іншими неприємними симптомами інтоксикації.

Залежно від обраної методики, кодування має свої протипоказання. Йдеться про абстинентному синдромі, цирозі, гепатиті, психічні порушення, епілепсії і деяких інших станах. Саме тому рішення про доцільність його застосування необхідно приймати тільки разом з досвідченим лікарем-наркологом.