Головна Цікаво Робота для жінок в Польщі

Робота для жінок в Польщі

У Польщі багато роботи для всіх, тому з кожним роком все більше українських претендентів залишають батьківщину заради вдалого працевлаштування за кордоном. Є вакантні місця як для чоловіків, так і для жінок і сімейних пар.

Робота швачки в Польщі актуальна завжди і користуються великим попитом серед жінок. Текстильна промисловість країни добре розвинена, в порівнянні з іншими країнами, відповідно прибуток у працівників завжди висока. Дана вакансія є пошиття одягу для чоловіків, жінок і дітей, білизни, чохлів для автомобілів і текстильних виробів. В обов’язки може входити раскройка, ремонт та реконструкція одягу.

Умови робота і вимоги

Потрапивши на роботу швачки в Польщі без посередників, можна влаштуватися на фабриці або ательє. Більшість робочих завдань автоматизовані, щоб виконувати їх швидше і якісніше. Порівнявши зарплати швачки в Україні та Польщі, можна зробити висновок, що за кордоном вони вище в 2-5 разів більше, в залежності від складності роботи.

Великою перевагою буде наявність профільної освіти та досвіду в пошитті і розкрої одягу. Професіоналки своєї справи повинні вміти працювати з в’язальними і вишивальними машинами, оверлок та іншому обладнанні. Не переживайте якщо у вас немає досвіду, для новачків у цій справі теж є вакантні місця, але зі ставкою нижче. При цьому, у вас буде можливість набратися досвіду і з часом претендувати на більш високу зарплату.

Відносно чітких вимог, їх немає, але можна виділити основні при наявності досвіду:

  • вміння пошиття різних виробів по кресленнях
  • змінювати шпулі і контролювати натяг нитки
  • підбирати кольори ниток до тканини.

Крім професійних якостей, роботодавці нерідко звертають увагу на особисті якості як уважність, стресостійкість, вміння виконувати монотонну роботу.

Також, можу звернути увагу на фізичне здоров’я, наприклад, яке у вас зір, адже воно в будь-якому випадку необхідно для виконання роботи.

Деякі роботодавці забезпечують і навчання для новачків в цій області, але платять знову ж таки не багато. За цей час необхідно навчитися усувати неполадки, розбиратися в тканинах, знати всі основи.

Спеціаліст в цій сфері вміють робити все, підбирати тканини до ниткам, робити різні шви, вишивки, лагодити неполадки при необхідності, з’єднувати виробі між собою.