Головна Цікаво Колготки – одна з базових речей гардеробу кожної жінки

Колготки – одна з базових речей гардеробу кожної жінки

109

Адже обійтися без них для створення образу практично неможливо. Кожна модниця має в своєму комоді не одну пару колготок, а іноді і більше десятка. Жінки вибирають різні моделі на всі випадки життя. Незважаючи на пору року, колготки ніколи не втрачають актуальності.

У сучасному світі ринок пропонує настільки різноманітні моделі колготок, що можна розгубитися у виборі. Сьогодні можна вибрати не тільки класичні моделі нейтральних кольорів, які зливаються з кольором шкіри, але і кольорові, ажурні, з малюнками, у вигляді панчіх, стягуючі і навіть спеціальні моделі для вагітних.

Вибираючи колготки, можна не хвилюватися про пори року або погоду. Завжди можна вибрати легкі колготи 8-20ден на літо, яких зовсім не буде помітно. Навесні і осінь варто вибирати моделі 20-50ден, які будуть зігрівати від вітряної та дощової погоди. І навіть для тих, хто думає, що взимку не можна одягати колготи, створили спеціальні моделі з додаванням ниток шерсті і бавовни. Такі колготи можна знайти від 50 до 250ден.

Переважна більшість жінок вважають за краще класичний варіант колгот, адже вони підходять під будь-який стиль і відповідають офісного дрес-коду. Однак люди, які бажають самовираження і люблять проявляти яскраву індивідуальність, вибирають колготки з малюнком або яскравих кольорів. Таке поєднання і вираження свого стилю, ніколи не залишать байдужими оточуючих.

Якщо ж Ви готуєтеся до побачення і налаштовані на ліричний настрій, краще вибрати ажурні колготки або колготки в вигляді панчіх. Таким чином, Ви будете почувати себе впевнено і елегантно. Ваш улюблений чоловік буде здивований таким ефектних видом.

Якщо ж Ви хочете, щоб Ваше плаття «сиділо» ідеально, а фігура була стрункою і підтягнутою, не обов’язково сидіти на дієтах і відвідувати спортзал. У такому випадку потрібно просто вибрати правильні, стягуючі колготки. Такі колготки зробить вашу фігуру ідеальною і втягнутий проблемні місця. Вони додадуть відчуття легкості і зручності на весь вечір.

Окремою категорією можна виділити колготки для вагітних, адже комфорт жінки в цей час по-особливому важливий. Ці колготки розроблені таким чином, що ніяк не обмежують руху і не мають стягуючого ефекту. Вони забезпечують комфорт і тепло для кожної майбутньої мами.