Головна Цікаво Коли їхати в Шарм Ель Шейх

Коли їхати в Шарм Ель Шейх

153

Шарм Ель Шейх – це курорт, розташований на півострові Синай, що омивається Червоним морем. Взимку готелі не так завантажені як влітку, аж до жовтня. Тури в Шарм зазвичай знайомлять початківця туриста з Єгипту. Сьогодні Шарм розкручений курорт обслуговуючий 3,500 млн. Туристів, що на слуху.

У Єгипті відпочивають 12 місяців в році, але влітку спекотно, а в інший час року тепло. На відміну від азіатських країн сезону дощів немає. Опади випадають не часто і швидко закінчуються.

У березні дме сухий сильний вітер хамса, що несе пісок.

Пік сезону

Популярністю користуються тури, що випадають на новорічні свята. В цей час готель знайти не просто, незважаючи на те, що ціни зростають в 2 рази. Триває це два тижні. Наступний зліт туристичного потоку спостерігається в березні-травні та з початку вересня по листопад. В цей час в готель заселяється на відпочинок еліта.

Низький сезон

Взимку Червоне море холодне, як і температура вночі. Днем тепліше, але не жарко. Влітку не так багато відвідувачів приїжджає в Шарм Ель Шейх, тому що термометр показує температуру +40. В цей час тури купуються за собівартість. Якщо зможете зібратися за 2 дні, то заощадите солідну суму.

Ще фішка для економії бюджету: заселятися в готель в кінці місяця. Відпустки частіше беруться з перших чисел, тому готелі забиті. А ось в кінці туристи роз’їжджаються по домівках, і вийде заселитися дешевше.

Також українці люблять період з 1 по 20 грудня, коли у них вдома зима і холоди до 250С. Єгипет на контрасті виглядає казково. З огляду на відсутність натовпів туристів і VIP обслуговування, стає зрозумілим бажання співвітчизників приїхати в Шарм. Вночі прохолодно, але надіти вітровку або ходити в шубі – вибір очевидний.

Чи не зупиняють їх і серпанок, що затуляє сонце. Засмагнути вийде. Однак, незважаючи на те, що в лютому температура ще знижується, ціни підвищуються. Пояснюється це паломництвом мусульман, які роблять зупинку в Єгипті.

Зміна сезонів і свята

Восени, коли спека спадає, настає оксамитовий сезон. У морі вода цілий рік не опускається нижче +20. Влітку її температура стає +30.

У травні-жовтні вода прозора, що приваблює дайверів помилуватися на яскравий підводний світ і коралові рифи, розташовані біля берега.

Любителям екскурсій можна приїжджати восени і навесні. Немає палючого сонця, але і не такі сильні вітри.

Свята в Єгипті тривають 1-2 дні. Виняток Рамадан. В цей час після сходу сонця ресторани закриваються, так само як ринки, що створює незручності при подорожі. Дати змінюються, і їх потрібно уточнювати.

Якщо ви збираєтеся почати знайомство з Єгиптом підбирайте тур відповідно до своїх вимог, захопленням і фінансовим можливостям https://estet-tour.com.ua/.