Головна Цікаво Компресійні панчохи для вагітних

Компресійні панчохи для вагітних

416

Серед майбутніх мам компресійні панчохи вважаються невід’ємною частиною гардеробу. Адже вагітність часто супроводжується вагою ніг, появою сіточок, а часом і синіх, фіолетових товстих вен на ногах. Це свідчить про появу варикозної хвороби, запущена стадія якої може привести до негативних наслідків.

Навіщо вагітним потрібні компресійні панчохи?

У період вагітності в жіночому організмі відбуваються значні зміни, в тому числі в венозної системі. Що виробляється гормон прогестерон надає розслабляючу дію на стінки вен, наслідком чого є втрата венами необхідного тонусу і їх значне розтягнення. Відтік крові змінюється, вона починає застоюватися і спостерігаються венозні набряки. Крім гормональних збоїв, вага тіла дівчат під час вагітності помітно збільшується, що істотно підвищує навантаження на ноги.

Носіння спеціальних панчіх сприяє підтримці розслаблених стінок судин і не дає їм розтягуватися. Отже, це знижує ймовірність розвитку варикозу. Панчохи рівномірно розподіляють тиск на ноги і покращують кровотік, завдяки чому кров насичується необхідною кількістю кисню і живильними речовинами. Здорова циркуляція крові не викличе застою і наступних проблем. Також у жінок знижується тяжкість ніг, і майбутні мами легше переносять дискомфорт.

Кому потрібні компресійні панчохи під час вагітності

Задуматися про придбання даного товару варто якщо у вагітної:

  • Існує схильність до хвороби розширення вен;
  • У разі попередньої вагітності спостерігалася набряклість ніг і сіточка з судин;
  • По жіночій лінії у рідних зустрічалося захворювання – венозний розширення вен.

Навіть при відсутності перелічених чинників лікарі рекомендують обзавестися лікувальним трикотажем і надягати їх для профілактики набряків.

Для максимальної ефективності вироби важливо дотримуватися часу і загальних правил використання. Перед покупкою важливо порадитися з лікарем. Тільки він зможе вибрати виріб потрібної компресії (всього їх 4). Виріб надівається з ранку, лежачи в ліжку. Після ранкового одягання можливо відчуття невеликого дискомфорту, що не їсти відхилення. Лікарі-флебологи радять носити їх весь день, знімаючи лише перед сном. При прийнятті водних процедур панчохи слід знімати. Одягати продукт можна тільки сухим і на сухе тіло.

Отже, компресійні панчохи за рахунок компресії здатні запобігти варикозне розширення вен, полегшити його перебіг, в цілому вони зменшують навантаження на ноги у вагітних.