Головна Право Двох держслужбовців Стрийської райдержадміністрації визнали винними у вчиненні адмінправопорушень, пов’язаних з корупцією

Двох держслужбовців Стрийської райдержадміністрації визнали винними у вчиненні адмінправопорушень, пов’язаних з корупцією

Органами прокуратури області забезпечена участь прокурора у розгляді судом адміністративних протоколів, складених та скерованих до суду УЗЕ у Львівській області, стосовно двох держслужбовців – начальника та спеціаліста відділів Стрийської районної державної адміністрації Львівської області/

Про це Буському медіа порталу повідомили у Прокуратурі Львівської області.

Так, начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Стрийської РДА, не дотрималась встановлених законодавством термінів та несвоєчасно повідомила НАЗК про суттєві зміни у майновому стані – отриманий у спадщину житловий будинок загальною площею 102,1 кв м, вартістю майже 276 тис грн.

Таким чином керівниця вчинила адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 172-6 КУпАП.

Постановою Стрийського міськрайонного суду Львівської області 03.05.2019, жінку визнано винною та накладено стягнення у вигляді штрафу.

Окрім цього, постановою цього ж суду, 08.05.2019, винесено вирок і спеціалісту відділу архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Стрийської РДА.

Держслужбовиця теж порушила вимоги Закону України «Про запобігання корупції» та не повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, зокрема, про отримання у подарунок квартири, вартістю понад 486 тис грн.

За результатом судового розгляду, вказану особу визнано винною та теж оштрафовано.

На даний час судові рішення набрали законної сили.