Головна Цікаво Кому підходить конструктор Хорошоп. Відгуки та висновки

Кому підходить конструктор Хорошоп. Відгуки та висновки

Сучасний розвиток IT-технологій дозволяє вести успішну комерційну діяльність в інтернеті. Для цього всього лише необхідний вебсайт з відповідним функціоналом, і товар, реалізацією якого ви збираєтеся займатися. Не потрібні навіть приміщення – ні для складування, ні для торгівлі. Якими ж варіантами можна скористатися для того, щоб відкрити інтернет-магазин?

Перше, що спадає на думку починаючому інтернет-підприємцю – використання готових рішень. Наприклад, можна купити готовий сайт, але не у кожного стартапера є достатньо фінансових ресурсів, щоб оплатити таке придбання. І тоді йому залишається тільки старт на одному з хмарних сервісів, що пропонують майданчики з необхідним набором інструментів. Є безліч таких конструкторів сайтів і одним з найбільш популярних є Хорошоп. Відгуки про нього найрізноманітніші, ось що пишуть користувачі – https://webmastera.blog/pochemu-xoroshop-eto-ploxo-obzor-platformy-xoroshop-xoroshop-otzyv/, але в результаті їх аналізу можна зробити наступний висновок – сервіс цілком підходить для бізнесменів-початківців, але його можливостей часто не вистачає для активно зростаючого або вже успішного бізнесу. Спробуємо зрозуміти чому.

Спочатку про плюси конструктора. Він являє собою сайт, який можна змінювати в певних межах, підлаштовуючи під свої потреби. Не потрібно знати програмування, при виникненні труднощів до послуг користувача технічна підтримка. При цьому на здійснення будь-яких налаштувань потрібний мінімальний час – зазвичай вистачає двох-трьох годин. Ясна річ, що за такий короткий термін можна зробити не всі, але запустити сайт цілком можливо. Залишиться тільки наповнити магазин товарами та відповідними їм описами.

Але будь-який конструктор заточений під створення сайтів певного типу, що є звичайним мінусом всього універсального і дешевого. І в даному випадку це проявляється в наступних недоліках:

  • Дизайн сайту не завжди вдається зробити таким, яким треба. Це викликано обмеженою кількістю шаблонів.
  • Функціонал має обмеження, які не можна прибрати без переходу на більш дорогий тариф або навіть без міграції на інший хостинг.
  • Не можна самостійно міняти код, що призводить до неможливості виправлення помилок, виявлених в процесі роботи.
  • Власник магазину фактично орендує площі і за це змушений вносити регулярну оплату. Якщо можливостей сайту вже не вистачає і треба перейти на інший хостинг, то перенесення інформації доведеться проводити вручну.

Тому, вельми привабливу рішення використовувати конструктор підходить далеко не всім.