Головна Цікаво Косметологічна клініка: найпопулярніші послуги для догляду за обличчям

Косметологічна клініка: найпопулярніші послуги для догляду за обличчям

Бажаєте завжди мати свіжий і квітучий вигляд? Звісно, це – реально, адже правильний та ретельний догляд дозволяє зберегти красу і молодість на довгі роки не залежно від реального віку. Сучасна косметологічна клініка Медіостар, що у Львові, пропонує своїм клієнтам чималу кількість ефективних методик, які здатні відновити, зволожити та покращити шкіру обличчя.

Деякі з популярних процедур можуть бути виконані навіть вдома, але в такій справі важливо створити абсолютно безпечні умови і досягти найкращого результату. В іншому разі, чи мають сенс усі витрати коштів та дорогоцінного часу? Сумнівно. Саме тому більшість жінок віддає перевагу професійному догляду в клініці естетичної та лазерної косметології. Там працюють професіонали, які мають не лише досвід, а й документи, що підтверджують рівень їх кваліфікації. Спеціаліст має знати особливості функціонування людського організму, а також правила і нюанси роботи з сучасним обладнанням та інноваційними засобами для догляду. Як би не хотілось, та подібної апаратури не купиш для використання в домашніх умовах.

Косметичні послуги для жінок

Які сеанси відвідують представниці прекрасної половини людства? Існує чимало послуг, що можуть їх зацікавити, наприклад, чистка обличчя. Вона не втрачає своєї актуальності впродовж багатьох років. На разі попитом користуються 3 види чистки:

  • механічна;
  • комбінована;
  • ультразвукова.

Який варіант є найкращим? Всі перераховані різновиди здатні принести чимало користі, та робити вибір варто відповідно до індивідуальних особливостей шкіри конкретного пацієнта. Чистку обличчя можна комбінувати з рядом маніпуляцій, наприклад, з масажем. Як не помилитися з вибором? Спеціаліст із клініки Медіостар обов’язково підбере найефективнішу процедуру після попереднього огляду клієнта. Це може бути навіть хімічний пілінг, що передбачає видалення мертвих клітин та активує підсилену регенерацію. Його корисно робити в будь-якому віці для жирної та сухої шкіри. Яким він буде – поверхневим, глибоким чи серединним залежить, звісно, від конкретної ситуації.

Для стимулювання вироблення природного колагену активно використовують термоліфтинг. Пройшовши курс з декількох процедур, клієнт отримає гарну та доглянуту шкіру не лише на обличчі, а й на шиї чи в зоні декольте. Щоб не порушувати обраний ритм життя, можна замовити курс мезотерапії. Ін’єкції препаратами на основі гіалуронової кислоти якісно зволожують шкіру, мінімізовують несприятливий вплив часу і навіть здатні повністю ліквідувати зморшки, якщо мова йде про початковий етап їх формування. Ін’єкції філлерами – ідеальний спосіб для корекції контурів обличчя, губ чи носа. Вони не дають вічного ефекту, але й абсолютно не шкодять організму.

Якісні препарати, високотехнологічне обладнання та професіоналізм виконавця – секрет високої результативності процедури. Лише в такому випадку можна отримати бажаний ефект і уникнути несприятливих реакцій. Досягти ідеалу так легко!