Головна Листи Захисник із Золочівщини знайшов в пакунках від волонтерів хліб з назвою рідного...

Захисник із Золочівщини знайшов в пакунках від волонтерів хліб з назвою рідного села

Зворушливу історію розповіли волонтери Золочівського гуманітарного штабу. Військовий, уродженець села Розваж Золочівського району, помітив серед гуманітарної допомоги коробку з домашнім хлібом з назвою свого села.

Вантаж доставили волонтери в одну з військових частин на сході України. З тремтінням у голосі наш захисник зателефонував додому та подякував землякам від себе і своїх побратимів, адже допомога з рідного краю, доставлена за сотні кілометрів на передову, це вияв турботи та величезної подяки нашим героїчним воїнам.

Випічкою домашнього хліба займаються у багатьох населених пунктах Золочівської та Поморянської громад – Богутині, Поморянах, Бібщанах, Полянах, Красносільцях, Сновичах, Ремезівцях,  Розважі, Підлиссі, Бужку, Білому  Камені та багатьох інших.

Щочетверга водій Іван привозить свіжовипечений хліб в гуманітарний штаб Золочева. Частина продукції фасується для відправки на фронт, інша частина іде на потреби внутрішньо переміщених осіб.

Окрім хлібобулочних виробів, на Золочівщині готують різноманітну випічку, печиво, пластівці та інші смаколики. Господині із Золочева та Новоселища виготовляють сухі супи та борщеві набори. Продукція місцевих волонтерів разом з іншими речами та дитячими малюнками доправляється на потреби Збройних Сил України.