Головна Політика Із нагоди Дня медичного працівника на Львівщині відзначили найкращих лікарів

Із нагоди Дня медичного працівника на Львівщині відзначили найкращих лікарів

Напередодні Дня медичного працівника, який святкують у третю неділю червня, на Львівщині відзначили професіоналів галузі охорони здоров’я області.

Розпочалися заходи у соборі Святого Юра – Архиєрейською Літургією. В Архикатедральному соборі зібралися керівники та медичні працівники лікарень, поліклінік, медичних центрів та профільних навчальних закладів, представники медичного наукового середовища.

Опісля гості спустилися у Митрополичі сади на Святоюрській горі, де під акомпанемент класичної музики відбулася церемонія нагородження з нагоди Дня медичного працівника державними та обласними нагородами.

Особливу увагу цього року приділили військовим медикам, що рятують сьогодні наших захисників: колективу Військово-медичного клінічного центру західного регіону, колективу Львівського військово-медичного центру Державної прикордонної служби.

«Наші українські медики працюють в нереальних умовах. У Маріуполі,  Харкові, Сумах, Чернігові, Краматорську, Дніпрі та ще сотнях великих та маленьких містечках України. Вони надають допомогу під бомбардуваннями та обстрілами, в бомбосховищах, в підвалах, у метро та на вулицях. Вони тримаються пліч-о-пліч і ведуть свою боротьбу з агресором в обороні країни. Вони рятують людей і цивільних, і військових.

Мені здається, ця професія зараз показує свою честь, своє милосердя, і наближує нас до перемоги», – переконаний депутат Львівської обласної ради Олег Дуда.

Під час заходу почесне звання «Заслужений лікар України» вручили доктору медичних наук, ректору КЗ ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського» Юрію Кривку, завідувачці пульмонологічним відділенням КНП ЛОР «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» Надії Рудницькій, лікареві спеціалізованої консультативної поліклініки Науково-дослідного інституту епідеміології і гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Михайлу Секелі та завідувачу ревматологічним відділенням КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» Омеляну Синенкому.

Участь у святковому заході взяли голова Львівської ОВА Максим Козицький, депутати Львівської обласної ради Михайло Гичка, Наталія Іванченко, Леся Кобецька та Леонід Цибуля.