Головна Цікаво Ковані перила та огорожі від майстерні «Кузня Львів»

Ковані перила та огорожі від майстерні «Кузня Львів»

Ковані елементи у перилах для гвинтових сходів та огорож користуються шаленою популярністю серед власників приватних будинків. Конструкції з металу, виготовлені за унікальним дизайном, здатні прикрасити будь-яке приміщення. Крім того, ковані огорожі мають необмежений термін експлуатації, а догляд за ними зводиться до мінімуму.

Ковані паркани: який вид обрати

Ковані огорожі одразу привертають до себе увагу перехожих. Навіть прості конструкції виглядають доволі вишукано. Одразу змінюється весь екстер’єр дому та прибудинкової ділянки. Огорожі з металу розділяють на такі види:

  • Захисні паркани. Це прості у виготовленні огорожі з невеликою кількістю декоративних елементів. Готові конструкції прості і лаконічні, мають найдоступнішу вартість серед всіх металічних огорож. Зазвичай це секційні паркани, які дуже швидко встановлюються. Особливість огорожі в тому, що вона повністю не закриває двору від сторонніх очей.
  • Декоративні ковані огорожі. Вони виконують ті ж самі функції, що й захисні, проте мають естетичний вигляд. Такі конструкції виготовляють, ретельно дотримуючись ескізів. Секції декоративних воріт нагадують витвори мистецтва, що впливає на їхню вартість.
  • Об’єднані ковані огорожі. При виготовленні паркану використовують стандартні шаблонні конструкції у поєднанні з ексклюзивними візерунками. Такі паркани дешевші, ніж повністю декоративні, проте також вдало виділяються на фоні стандартних огорож з дерева чи металу.

Незважаючи, який тип паркану вибере замовник, він отримає довговічну надійну конструкцію. На відміну від дерева, метал не вимагає ретельного догляду. За правильних умов експлуатації, ковані паркани служать десятки років.

Ковані перила: різноманіття кольору та стилю

Ковані перила здатні перетворити звичайний інтер’єр в цікавий та оригінальний. Ковані елементи, ніби мереживо, обрамлюють стриманий стиль помешкання. Якщо в будинку хочеться зробити вдалий акцент на сходах (звичайних чи гвинтових), варто встановити ковані перила, які вирізняються різноманіттям стилів:

  • бароко: хитромудрі сплетіння та витончені лінії;
  • мінімалізм: вдалий акцент, невелика кількість металічних ліній;
  • ренесанс: в конструкції додають сплетіння з листя, квітів, фруктових композицій;
  • модерн та постмодерн: прямі лінії, гострі кути, вишукана геометрія.

Майстри компанії «Кузня Львів» здатні втілити в життя будь-яку фантазію замовника. Клієнти отримують оригінальні та неповторні вироби високої якості. На сайті представлені готові роботи ковалів. Оформити замовлення можна на пошті чи за контактними номерами телефонів.