Головна Цікаво Кращі люльки будівельні ZLP -630 – для професіоналів своєї роботи

Кращі люльки будівельні ZLP -630 – для професіоналів своєї роботи

люльки строительные

Будь-які будівельні роботи на фасаді, а також виготовлення великогабаритних виробів, проводяться завдяки будівельним колисок. Вони є одними з універсальних, а головне їх використання безпечно для здоров’я. Тому не дивно, що велика кількість компаній пропонують свої послуги у виборі моделей будівельних колисок. Але їх характеристики, можуть не відповідати технічним стандартам, і ціна буде більше.

Як робити правильний вибір?

Для того щоб бути впевненим, що ваш вибір є правильним, потрібно звертати увагу на нюанси пов’язані з характеристиками. Ми вам пропонуємо, звертати увагу на такі нюанси при виборі:

 1. Завжди потрібно звертати свою увагу на вагу вироби. Кращою вагою слід вважати 1800 кг, що включає в себе підвіску і противагу;
 2. Розмір платформи, повинен дозволяти комфортно розміститися від 2 – 4-х чоловік;
 3. Висота огорожі повинна відповідати розміру – 112 см. Це потрібно для того, щоб не виникло небезпечних ситуацій при роботі на висоті. Саме такий розмір дозволяє кожному бути впевненим у своїй безпеці;
 4. Висота що може підніматися колиска – 150 м. При масштабної роботи, це дуже важливо;
 5. Вона повинна повноцінно розміщувати 4-6 чоловік, а також різний вантаж.

Будівельна люлька ZLP -630 в Києві є найкращим вибором, що прослужить не один рік свого господаря. Вона є досить популярною, а вибравши саме її, кожен отримує комфорт.

Переваги, що ви отримуєте

 • Вантажопідйомність. З легкістю зможете підняти будь-який вантаж, незважаючи на те, що він є досить габаритним;
 • Крім речей, можуть з легкістю і комфортом підніматися люди;
 • Велика висота підйому, сприяє розширенню можливостей в роботі;
 • Надійність всієї системи, дозволяє не хвилюватися про деталі;
 • Просте, а головне досить безпечне управління;
 • Економічна ціна дозволяє отримувати тільки переваги, але головне економить бюджет;

Купити будівельну люльку, є вигідним рішенням для кожного, а головне, ви будете впевнені в якості та безпеки під час експлуатації. Не менш важливим є те, що незважаючи на невелику ціну, вона відповідає всім стандартам і має багато позитивних відгуків, від задоволених клієнтів. Рекомендуємо звернути увагу, що при замовленні ви отримаєте її набагато дешевше.

Вибираючи будівельну люльку, звертайте увагу на раму, якщо вона оцинкована, а не пофарбована, тоді вам потрібно буде на 10% більше заплатити.

Наша компанія пропонує виготовлення і продаж, кращих моделей, які будуть мати гарантію, і відповідати всім технічним характеристикам. Ми дбаємо про комфорт і надійність товару, тому для нас важлива якість.