Головна Політика В Буській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

В Буській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 серпня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Буській райдержадміністрації, яке провів голова РДА Петро Мороз.

Комісією за участю представників органів місцевого самоврядування, зацікавлених осіб чи їх представників розглянуто та прийнято рішення з питань:

1. Про доцільність встановлення на облік дітей, шо опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації, що виховуються у сім’ї жительки с. Задвір’я.
2. Розгляд листа Буського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо доцільності зняття або продовження соціального супроводу сім’ї жительки с. Йосипівка.
3. Розгляд заяви жителя м. Бердичів Житомирської області щодо встановлення порядку побачень з малолітнім сином, який разом з матір’ю проживає у м. Буськ.
4. Розгляд заяви жителя с. Тур’я щодо влаштування його дочки у районний дитячий будинок змішаного типу «Добре серце» с. Новий Милятин.
5. Щодо доцільності задоволення позовних вимог жительки смт. Красне.
6.Розгляд заяв громадян про надання дозволу на вчинення правочину щодо житлового будинку в смт. Красне, право користування яким мають діти, та земельної ділянки за цією ж адресою.
7. Розгляд заяви жителів с. Купче щодо призначення опікунства над дітьми.
8.Затвердження звіту про стан виховання, утримання і розвитку дітей у будинку сімейного типу на базі родини Севрук.
9.Затвердження індивідуальних планів соціального розвитку дітей, які перебувають на обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації.

В РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини