Головна Цікаво Крісло-мішок – відпочинок, що не вимагає зайвих слів

Крісло-мішок – відпочинок, що не вимагає зайвих слів

Кресло-мешок
Кресло-мешок "Ибица Премиум"

Досить часто прийшовши з роботи або навчання, так хочеться якомога швидше сісти в зручне крісло для відпочинку. Але не завжди ми отримуємо той комфорт, про який так мріємо, повертаючись додому. Звичайне крісло не дає тієї можливості повноцінно розслабитися, як того ви хочете, ваші м’язи залишаються в скутому стані. Для того щоб отримати тільки відпочинок, без скутості м’язів, потрібно вибирати крісло-мішок.

Для того щоб зробити свій вибір більш якісним, потрібно подивитися крісло-мішок у Pufic, де асортимент принесе тільки задоволення кожного клієнта. Крісла-мішки або безкаркасні меблі на pufic.com.ua, стали вибором для багатьох великих компаній, що прагнуть забезпечити кращі умови для своїх співробітників. А також багато відомих людей віддають перевагу такому виду крісла, тому не дивно, що з розвитком даної продукції, все більше людей прагнуть її придбати.

Характеристики крісла

  • Форма, нагадує грушу. Широка основа служить для сидіння, а вузький верх є спинкою крісла;
  • Класичні меблеві тканини, джинс і інші матеріали служать для виготовлення такого крісла. Переважно матеріал підбирають за місцем, і поставленого завдання, для якої буде використовуватися крісло;
  • Наповнювач. Для того щоб наповнити крісло-мішок, при виробництві використовують гранули пінополістиролу, а також м’які добавки.

Популярність, яку отримали крісла-мішки від 60 років, дозволила їм розвиватися і шукати нові форти у вигляді м’ячів і Ferrari. Такі моделі є цікавим дизайнерським рішенням, і мають свої ергономічні переваги. Незважаючи на переваги даних моделей, крісло-мішок є фавориток в лідерстві по виборі клієнтами. Його форма дозволяє повністю зануритися у відчуття релаксації.

Якщо ви мрієте про крісло-мішку, не потрібно шукати альтернативних рішень, для отримання його. Якщо ви вирішите самостійно виготовити таке крісло, то будьте готові, що виріб який ви зшиє, обійдеться вам дорожче, на відміну від придбаного в pufic.com.ua.

Чому саме так?

– матеріали для пошиття і наповнення, будуть коштувати набагато дорожче для вас, на відміну від виробника, що бере його на складі оптом;

– форми, що є на просторах інтернету, не є завжди правильними, тому при пошитті можуть виникнути проблеми, пов’язані з технічною частиною;

– витрати часу і енергії не викликатимуть у вас захоплення, а змушувати покинути роботу, так і не отримавши бажаного результату.

Крісла-мішки в Pufic – правильний вибір для кожного, хто прагне отримати надійний відпочинок. Інтернет-магазин Pufic – це доступні ціни і гарантія якості!