Головна Цікаво Ціни на штучне запліднення в Києві

Ціни на штучне запліднення в Києві

Одним з лідируючих методів лікування складних форм і видів безпліддя є ЕКО. Саме екстракорпоральне запліднення показує максимальну ефективність при жіночому і чоловічому безплідді будь-якого генезу.

Крім того, саме штучне запліднення приходить на допомогу в випадках, коли чоловік повністю безплідний.

Щорічно за допомогою екстракорпорального запліднення на світ з’являються сотні здорових дітей, що вкотре підтверджує безпеку і хорошу ефективність цієї методики лікування.

Що таке «запліднення в пробірці»?

Багато сімей, яким лікар порекомендував штучне запліднення, замислюються над тим, що являє собою цей метод. Його суть полягає в тому, що у жінки-пацієнтки і чоловіки-пацієнта завчасно забираються статеві клітини, які в подальшому запліднюються в лабораторних умовах в пробірці. Після, вже сформовані якісні ембріони підсаджуються в порожнину матки пацієнтки в кількості 2-3 штук. У більшості випадків приживається всього один ембріон. Однак, при ЕКЗ не рідкісні випадки, коли народжуються близнята або трійнята.

Кому необхідно штучне запліднення?

Найчастіше до ЕКО вдаються пари, у яких вік жінок старше 30-35 років. Екстракорпоральне запліднення може знадобитися в разі:

  • Жінка пережила позаматкову вагітність, яка закінчилася вилученням маткових труб;
  • Порушена прохідність маткових труб;
  • Низьке якості сперми у чоловіків;
  • Вроджені патології і аномалії в будові статевих органів.

Досить часто екстракорпоральне запліднення використовується у пар з підвищеним ризиком передачі потомству важких генетичних захворювань.

Де пройти процедуру ЕКО в Києві?

Пройти штучне запліднення і отримати медичні послуги найвищої якості ви можете в медичному центрі “ІГОР”. ЕКО клініка IGR оснащена найсучаснішим обладнанням для лікування і діагностики. Наші лікарі – команда справжніх професіоналів з великим досвідом роботи, готових прийти на допомогу в самих безвихідних ситуаціях. Досвідчені медики зроблять все можливе, щоб процедура ЕКО пройшла максимально ефективно і безболісно.

Головне – довіритися лікарям нашого медцентру і спочатку налаштуватися на позитивні результати лікування.

Скільки коштує ЕКО?

Ще десять років тому ЕКО коштувало десятки тисяч доларів. Сьогодні вартість процедури стала більш доступною. Удосконалення технологій проведення процедури і використання більш доступних за ціною витратних матеріалів зробило ЕКО дорогою, але доступною для багатьох сімей процедурою.

Отримати більш детальну інформацію про ціну штучного запліднення в клініці “ІГОР” ви можете на сайті нашого медичного центру або зв’язавшись з консультантами в телефонному режимі.

Комплексне обстеження перед ЕКО заплідненням

Будь-яка пара, яка звернулася до медичного центру “ІГОР” з приводу безпліддя, проходить комплексне обстеження для підбору максимально ефективної методики лікування. Наша клініка має власну лабораторію і необхідним діагностичним обладнанням для швидкого і точного обстеження на предмет безпліддя як чоловіків, так і жінок.