Головна Цікаво Купівля авто з США: вигода, ризики особливості

Купівля авто з США: вигода, ризики особливості

Особистий транспорт давно перейшов з розряду розкоші в необхідність. Автомобіль дарує свободу і мобільність, а в деяких випадках допомагає влаштуватися на роботу

З кожним роком на наших дорогах спостерігається все більше машин з США. Нове американське авто можна купити до 40% дешевше, ніж в Україні з салону.

Здається, навіщо так ускладнювати покупку автомобіля, хіба в своїй країні мало машин, і чи варто займатися доставкою залізного коня з-за океану? Але в прижени транспортного засобу з США є свої плюси. По-перше, якісна збірка. Ніхто не сперечатиметься, що американські автомобілі дуже якісні і надійні. По-друге, американці вже за рік-два користування можуть дозволити собі новий автомобіль, а «старий» вирушає на аукціон. По-третє, висока якість дорожнього покриття не позначається на стані ходової.

Навіть після невеликих аварій американці продають авто. Відремонтувати пошкоджене крило або бампер все одно вигідніше, оскільки всі мінуси технічного стану враховуються на вартості лота. Компанія USAMotors займається підбором і доставкою машин з США більше 6 років. Пошук машин відбувається на американських аукціонах, серед яких найпопулярніші Copart, Manhein, IAAI. Фізичні особи не можуть робити ставки. Фахівці USAMotors вивчають технічний стан машини, перевіряють документи, пробіг та інші фактори, щоб об’єктивно скласти вартість транспортного засобу.

Як купити авто з США

Для цього необхідно звернутися до професіоналів своєї справи. Фахівці USAMotors підбирають транспортний засіб за критеріями замовника. Співпраця ділиться на такі етапи:

  • Узгодження з клієнтом вимог на рахунок автомобіля: марка, вік, пробіг, комплектація, тип коробки передач, вартість і ін.
  • Перевірка співробітниками транспортного засобу по VIN коду.
  • Участь і викуп автомобіля в аукціоні.
  • Виставлення рахунку після торгів.
  • Контроль доставки автомобіля в Україну, допомога в оформленні документів в країні.

USAMotors надає послуги після укладення договору, тобто клієнтам надається гарантія виконання зобов’язань. Необхідно внести аванс в розмірі 500 доларів США. Якщо у клієнта немає всієї необхідної суми відразу, він може викупити авто, а решту суми внести після доставки транспортного засобу в Україні. Для консультації можна залишити контактні дані на сайті, менеджер зв’яжеться в зручний час для уточнення всіх питань.