Головна Цікаво Коли необхідно замінити акумуляторну батарею

Коли необхідно замінити акумуляторну батарею

У кожної речі є свій термін експлуатації, це стосується і автомобільних акумуляторів. В середньому, акумулятор розрахований на п’ятирічний термін роботи

При правильному обслуговуванні, його можна використовувати і до десяти років. Але рано чи пізно все одно доведеться замінити.

Автомобільний акумулятор вважається одним з найбільш важливих частин транспортного засобу, адже без нього машину завести не вийти. Середній термін служби акумулятора складає 3-5 років. Тривалість експлуатації батареї залежить від інтенсивності користування автомобілем, правильного обслуговування акумулятора. Щоб продовжити термін придатності батареї, не варто залишати на довгий час включеними фари, габарити автомобіля, в зимовий час від часу прогрівати транспортний засіб.

Визначити необхідність заміни батареї можна, провівши просте тестування:

  • Тест на роботу фар. Передусім потрібно увімкнути фари, поставити транспортний засіб на нейтральну передачу, збільшити обороти. Якщо фари стануть світити яскравіше, це ознака того, що акумулятор скоро вийде з ладу.
  • В автомобілях з несправним акумулятором мерехтять лампочки на приладовій панелі, або світять занадто тьмяно.
    «Крутиться» звук двигуни при його запуску.
  • У сучасних автомобілях, оснащених вольтметром, прилад покаже рівень зарядки батареї.
  • Деякі батареї оснащені власним індикатором заряду, за допомогою якого можна перевіряти рівень зарядки.

Завдяки своєчасному обслуговуванню автомобіля також просто дізнатися, наскільки добре працює акумулятор. Якщо він вийшов з ладу, його необхідно замінити.

Де купити автомобільний акумулятор

У каталозі магазина Detal X вибрати акумулятор можна по марці автомобіля. Рядок пошуку дозволяє швидко знайти необхідний тип батареї. Для цього знадобитися ввести такі параметри: марку транспортного засобу, модель автомобіля, тип кузова, двигун, модифікацію. Для якісної роботи транспортного засобу варто встановлювати акумулятор, розроблений для конкретної марки автомобіля.

Якщо виникає складність з вибором, менеджери допоможуть знайти необхідний тип автомобільної батареї. Налагоджена система логістики по країні дозволяє клієнтам отримувати посилки в найкоротший термін. Оплата можлива готівкою і безготівковим розрахунком.