Головна Цікаво Застосування монолітного полікарбонату в будівництві

Застосування монолітного полікарбонату в будівництві

Сучасні технології спрощують життя у всіх галузях, наприклад, в будівництві

Використання нового матеріалу полікарбонату дозволяє по-новому будувати альтанки, літні майданчики, веранди, перекриття над мостами та іншими конструкціями. Завдяки тому, то це безбарвний, легкий і дуже міцний матеріал ним стали замінювати скло. Тонкі прозорі пластини полікарбонату нагадують шар льоду, тому виконують і естетичну функцію. Монолітний полікарбонат https://sanuservice.com.ua/ виготовляє компанія СА.НУ.Сервіс. На сайті технічні характеристики матеріалу і форма для замовлення продукції.

Застосування, плюси і мінуси матеріалу

Монолітний полікарбонат використовують в будівництві. Застосування матеріал знайшов скління, перекриття, захист конструкцій від вандалів. Листи виготовляють різної товщини: від 2 до 20 мм. З монолітного полікарбонату роблять теплиці, веранди, літні кафе. Завдяки прозорості матеріалу в приміщення потрапляє багато сонячного світла. А через гнучкості листів просто надавати конструкції різні форми.

Серед переваг полікарбонату щодо інших матеріалів:

Прозорість. Приміщення отримує багато сонячного світла, можна заощадити на освітленні і опаленні.
Ізоляція від шуму. Це хороша можливість захистити альтанку або річну прибудову від вуличних шумів.
Пожежна безпека. Полікарбонат стійкий до вогню, його важко підпалити, він майже не горить.
Стійкість до екстремальних температур. У спекотну погоду та сильний мороз матеріал не деформується.
Міцність. Полікарбонат складно пошкодити навіть навмисно, тому його використовують для виготовлення засобів індивідуально захисту.
Довгий термін служби без втрати красивого зовнішнього вигляду.
Екологічність. Матеріал піддається повторній переробці, не виділяє шкідливих речовин.

До недоліків відносять светопропускаемость. Залежно від типу матеріалу, надмірна кількість сонячних променів може піддавати рослини опіків. Якщо неправильно доглядати за полікарбонатом, на ньому утворюються подряпини, а від цього страждає його зовнішній вигляд.

Де купити монолітний полікарбонат

Компанія СА.НУ.Сервіс виготовляє монолітний, стільниковий і профільований полікарбонат. На сайті вказано прайс, де просто перевірити вартість продукції. У наявність комплектуючі до матеріалу: профілі, кріплення і ін. В процесі виготовлення проводиться контроль за якістю продукції. Середній термін служби полікарбонату становить 20-40 років, компанія надає гарантію на матеріали 10 років. Фахівці готові відповісти на додаткові питання: для цього можна заповнити коротку заявку на сайті.