Головна Цікаво Le Gourmet: ексклюзивний посуд та аксесуари для дому

Le Gourmet: ексклюзивний посуд та аксесуари для дому

Посуд є невід’ємним атрибутом кожного дому. Завдяки красивим сервізам та столовому начинню вдається довершити святковий обід чи додати вишуканості у сімейні вечері. Тарілки, чашки, ложки повинні поєднуватися за стилем між собою та пасувати до загального інтер’єру кухні. Інтернет-магазин Le Gourmet https://legourmet.com.ua пропонує оригінальний посуд, столові прибори для домашнього вжитку та для закладів громадського харчування.

Який посуд можна обрати для дому

Завдяки поєднанню класичних та сучасних технологій виробництва сьогодні є можливість придбати посуд з різноманітних матеріалів з різним оздобленням. Традиційними вважаються тарілки та чашки з порцеляни у білому кольорі. Проте однотонний посуд червоного, синього, чорного кольорів додасть родзинку в стиль господині. Набирає популярності посуд з дерева ручної роботи.

Нержавіючі миски чи контейнери ідеально підходять для зберігання продуктів. Розвиток технологій виробництва дозволяє виготовляти якісну продукцію з вмістом синтетичних компонентів, які повністю безпечні для здоров’я людини. Так, господині отримали кухонне начиння, стійке до механічних пошкоджень та ударів.

На що звернути увагу при виборі

Щоб покупка посуду була вдалою, варто скористатися порадами експертів від магазину Le Gourmet:

  • Варто купити кілька наборів посуду та сервізів та використовувати їх відповідно до різних нагод. Комплекти слід обирати в одному стилі, щоб мати змогу міксувати посуд, створюючи різний стиль подачі страв. Якщо деякі тарілки чи чашки пошкодяться, їх можна буде замінити елементами з інших наборів.
  • Для домашнього використання чи для закладів громадського харчування варто придбати хоча б один набір посуду в одному кольорі. Сервірування виглядатиме стильним та довершеним.
  • При виборі сервізів та комплектів посуду слід віддавати перевагу товарам надійних виробників, які надають гарантію на свою продукцію. Так вдасться обрати товари, які матимуть тривалий термін використання та не становитимуть небезпеки користувачам.

У каталозі магазину Le Gourmet широкий вибір продукції від кращих європейських виробників.

Де купити якісний посуд

Компанія Le Gourmet пропонує ексклюзивний посуд та аксесуари для ресторанів, кафе, домашнього вжитку. У наявності традиційний та оригінальний посуд, який сподобається клієнтам з різними естетичними вподобаннями. Кухонне приладдя від відомих брендів, які мають довіру на світовому ринку. Магазин пропонує обмін та повернення товару. Співпраця з кращими логістичними компаніями дозволяє швидко отримати замовлення. Оплата після доставки товару.