Головна Цікаво Ліхтарі на вантажівку

Ліхтарі на вантажівку

Якщо порахувати джерела світла в автомобілі, їх буде близько 200. Це зовнішнє, салонне, приладове освітлення. Порушення роботи салонних освітлювальних приладів створить певні незручності. Ліхтарі для вантажних автомобілів, що вийшли з ладу, на вантажівку – це вже не просто незручність, це небезпека в дорозі. Запорукою безпеки водія та тих, хто його оточує на дорозі, є наявність протитуманних фар, вогнів ближнього та далекого світла. Зрозуміло, що йдеться про стабільність роботи цих пристроїв. Вибирають їх максимально відповідально.

Яскравість фар головного світла безпосередньо пов’язана із безпекою руху. Пропоновані типи ламп для фар автомобіля мають свої показники світлосили. Найдешевші автомобільні галогенні лампи функціонують за класичним принципом, створюючи яскравість 800-1500 Лм. Пристрій: суміш газів у колбі – середовище для свічення розжареної вольфрамової нитки.

Від 1500-2500 Лм – рівень яскравості світла ксенонових лампочок. Вони в десятки разів перевищують термін служби галогенок, стійкі до вібрацій. Яскраво-біле світло утворюється шляхом використання електродів. Вони заряджають і запалюють газ у лампах із прихованим або високоінтенсивним розрядом. Для повного розкриття свого потенціалу, тобто повної зарядки потрібно кілька секунд. Колір променів – білий із блакитним відтінком. Візуально він поводиться як яскраве важке світло.

Миттєвим запалюванням характеризуються світлодіодні лампи. Вони очолили список найяскравіших ламп. Досконалість технологій дозволяє пристроям виробляти найяскравіший промінь світла з відтінками. Споживання приладами електроенергії – мінімальне, а інтенсивність променя, що утворюється, – 4000-6000 Лм. Показники яскравості високі, але світло сприятливе. Цей чинник позитивно впливає на безпеку руху.

Світлодіодні габаритні ліхтарі при проектуванні автомобільної оптики – оптимальний варіант. Вони перетворюють дизайн авто оптики, покращують видимість, а значить, забезпечують безпеку в дорозі.

Компанія «Комтранс Україна» допоможе підібрати ліхтарі на вантажівку з урахуванням частоти та дальності поїздок. Тривале перебування в дорозі за межею міста потребує відповідного рівня освітлення. Воно має бути правильним, щоб у складних умовах виявлялася ефективна експлуатація освітлення, а не навпаки. Водії навколишніх авто не повинні зазнавати незручностей від сліпучого освітлення.