Головна Цікаво Мармурова підлога для будинку – як вибрати

Мармурова підлога для будинку – як вибрати

При виборі статі для будинку у кожного свій смак. Хтось вибирає дерев’яна підлога, тому що хоче максимально природного покриття. Хтось вважає, що ламінат – це оптимальним варіантом за ціною і якістю. Однак, тільки цінителі прекрасного розуміють, що ідеально може виглядати тільки підлога з мармуру. Тільки в вишуканих будинках можна зустріти мармур, який відсвічується на сонці. Це дає будинку неповторний стиль. Щоб придбати таку підлогу не варто звертатися в оффлайн магазини, краще замовити мармурову підлогу в компанії “Анкор-ИК”.

Детальніше про роботи компанії “Анкор-ИК”

Компанія “Анкор-ИК” спеціалізується тільки по мармуровій підлозі. Тут не працюють з штучними матеріалами, які прослужать вам всього кілька років. Кваліфіковані фахівці використовують в роботі тільки природний камінь – мармур, який зможе прослужить багато років і не змінить свого зовнішнього вигляду. Всі проекти, які виконує компанія “Анкор-ИК” тільки індивідуальні і виконуються на замовлення. Купити мармурова підлога в компанії “Анкор-ИК” можна за доступною ціною.

Як зробити замовлення в компанії “Анкор-ИК”?

Щоб замовити мармурову підлогу для будинку в компанії “Анкор-ИК”, варто лише відвідати сайт і залишити заявку. Менеджер протягом мінімального часу зв’яжеться з вами і оформити виїзд майстра, який проведе заміри приміщення. Після цього вам необхідно вибрати стиль мармурової підлоги, який ви хотіли б бачити в своєму будинку. Якщо розділити на категорії, то можна виділіть кілька стилів статі з мармуру:

  • художній стиль – поєднання фрагментів каменів різного кольору і форми в один орнамент або малюнок.
  • У вигляді імітації плитки – це поєднання всіх шматків мармуру однакової форми, що нагадують форму плитки;
  • монолітний камінь – це поєднання шматків мармуру таким чином, щоб не було видно стиків між плитами і візуально виглядало як одна рівна поверхня.

Вибравши стиль мармуру, менеджер компанії розрахує ціну такого статі відповідно до вашої площею. Після узгодження всіх деталей, компанія займається виготовленням замовлення і повідомляє вам про терміни. Як тільки замовлення буде готовий, компанія доставить вам підлогу з мармуру і встановить її. Крихта мармурова підлога – кращий варіант поєднання вишуканості і натуральності. Така підлога завжди вразить гостей і буде дуже зручним в прибиранні. Мармур не боїться вологи і добре переносить навантаження. Така підлога ідеально підійде під будь-який стиль будинку і прекрасно доповнить його.