Головна Цікаво Меблеві амортизатори: які види фурнітури бувають?

Меблеві амортизатори: які види фурнітури бувають?

Меблеві амортизатори знижують рівень шуму в квартирі і бережуть корпус меблів. Як би акуратно не користувалися начинням, все одно двері вислизають з пальців і виходить гуркіт.

І якщо ламіноване ДСП може витримувати деякі види ударів без шкоди, то більш делікатний матеріал псується. На корпусі меблів можуть з’явитися відколи, подряпини, та й зайві звуки створюють напругу.

Меблеві амортизатори призначені для того, щоб дверцята шаф відкривалися плавно і закривалися без удару. При виборі фурнітури можна з легкістю загубитися в асортименті.

Для кожної категорії меблів призначений свій варіант амортизаторів. Ламіноване ДСП дозволяє використовувати одну фурнітуру, а для натурального дерева потрібні інші комплектуючі деталі.

Розглянемо, які варіанти фурнітури є і на що звернути увагу при виборі виробів.

види фурнітури

1. Відбійники з силікону. Вони являють собою геометричні фігури, які наклеюються на поверхню меблів і пом’якшують удари.

2. Пом’якшувачі з гуми. Вони вбудовуються в меблі в частих місцях удару і знижують рівень шуму.

3. Газові амортизатори. Це пристосування використовується в комплексі з підйомниками і являє собою складну конструкцію.

4. Гідравлічний упор. Амортизатор має спеціальний поршень і пом’якшує удар.

5. Доводчики. Такі пристосування часто зустрічаються на двері громадських приміщень, де великий потік людей. Доводчик не дозволяє кинутої двері плескати, вона плавно закривається.

6. Демпфери. Пристосування теж відносяться до меблевих амортизаторам. Це м’які куточки, стопори і т.д. Ці пристосування кріпляться на обмежений час і захищають від ударів маленьких дітей.

Де можуть бути встановлені меблеві амортизатори?

• Найпростіші амортизатори це силіконові накладки. У продаж вони надходять в різних кольорах і наклеюються на шафки, щоб дверцята при закритті не грюкати;

• Відбійники з гуми імплантують в меблі на етапі її створення. Якщо ви замовляли виробництво меблів, то наявність гумових відбійників варто обговорювати з виробником. Більшість моделей меблів вже має амортизатори;

• Гідравлічний упор використовується для великих конструкцій. Найчастіше вони встановлюються на шафу, який має великі двері. Зустрічається упор і на меблях, яка відкривається наверх;

• Газові амортизатори ставлять на меблі, яка відкривається горизонтально. Амортизатор цього типу вважається частиною ліфта і являє собою складну конструкцію;

• Деякі види амортизаторів надягають на петлю і створюються з пластика.

Де купуються меблеві амортизатори?

Вони можуть йти в комплекті з меблями або ж комплектуючі деталі потрібно докуповувати. Простіше шукати фурнітуру в каталогах інтернет магазинів, попередньо склавши список, які механізми потрібні.

Асортимент в каталозі дозволить підібрати потрібні амортизатори в лічені хвилини і замовити доставку. Коли замовлено багато меблів або ремонт йде повним ходом, час – важливий показник, як і можливість придбати все в одному місці.