Головна Цікаво Medical Plaza: на нас працюють лелеки!

Medical Plaza: на нас працюють лелеки!

До 15% сімей у всьому світі стикаються з проблемою безпліддя. Допомога таким парам – головна мета медичного центру «Medical Plaza». Приватна клініка Medical Plaza має для цього всі можливості: високий рівень професіоналізму співробітників, сучасне обладнання, надання повного спектру діагностичних і лікувальних заходів.

Поєднання злагодженої роботи акушерів-гінекологів та ембріологів із застосуванням передових технологій дозволило вийти на ефективність програм ЕКЗ (екстракорпорального запліднення), що перевищує 50%. Цей показник відповідає провідним клінікам Європи та США.

Послуги

Відділення допоміжних репродуктивних технологій надає всі послуги, необхідні для успішного зачаття:

1. Первинний прийом лікаря-репродуктолога: збір анамнезу, огляд, складання індивідуального плану.

2. Повний обсяг необхідного обстеження: лабораторне та інструментальне на апаратах експертного класу.

3. Консультації лікарів інших спеціальностей для комплексної оцінки стану здоров’я.

4. Екстракорпоральне запліднення з реалізацією всіх сучасних технологій.

5. Додаткові програми: внутрішньоматкова інсемінація, донація статевих клітин, сурогатне материнство, кріоконсервація.

У складних випадках безпліддя програми ЕКЗ припускають технології ІКСІ і Піксі (попереднє переміщення випадкових або відібраних сперматозоїдів всередину яйцеклітини), допоміжний хетчинг (маніпуляція для полегшення імплантації заплідненої яйцеклітини). При необхідності в ембріологічною лабораторії виконується морфокінетична селекція ембріонів.

Онкофертильність – один з найважливіших напрямків роботи центру. В рамках програми лікарі реалізують репродуктивні плани сімей, що зіткнулися з онкологічними захворюваннями. З цією метою на високому рівні налагоджена робота по кріоконсервації яйцеклітин і сперматозоїдів для їх збереження перед хіміо- або променевою терапією. Це дозволяє парам повернутися до репродуктивних планів по досягненню ремісії. Medical Plaza – єдиний український центр-партнер міжнародного чиказького консорціуму з онкофертильності.

Наші фахівці

У відділенні допоміжних репродуктивних технологій працюють акушери-гінекологи, репродуктологи та ембріологи високого класу. Завдяки великому досвіду та постійному підвищенню кваліфікації співробітники володіють усіма методами діагностики і лікування, які пропонує сучасна медицина в рамках репродуктивної допомоги. Цьому сприяє впровадження інновацій, відвідування міжнародних конгресів і стажування в передових світових клініках.

Переваги

Високі показники роботи досягаються завдяки наступним факторам:

• сучасний багатопрофільний центр;

• висока якість медичних послуг;

• робота на високотехнологічному обладнанні;

• високі стандарти сервісу;

• досвідчені і висококваліфіковані співробітники.

Довіряючи репродуктивне здоров’я МЦ «Medical Plaza», всі пари отримують шанс появи довгоочікуванної дитини!