Головна Цікаво Медтехніка «Здорове життя»: все для реабілітації пацієнтів

Медтехніка «Здорове життя»: все для реабілітації пацієнтів

Сьогодні на ринку представлено десятки тисяч потрібних речей для споживачів: одяг, взуття, продукція для дому та відпочинку. Проте є особливий вид товарів, критично необхідний людям з інвалідністю. Купити їх можна лише у спеціалізованих торгових точках. Тому магазин Медтехніки «Здорове життя» працює для того, аби пацієнти отримали засоби для реабілітації та покращення життя.

Асортимент товарів від магазину медтехніки

Ніхто не застрахований від отримання побутових травм, як от вивих, розтягнення зв’язок, перелом кінцівки. У таких випадках виникає потреба у окремих товарах, придбати які можна у вузькоспеціалізованих магазинах. Інтернет-магазин «Здорове життя» забезпечує пацієнтів бандажами, милицями, візками, ліжками та іншими виробами, які полегшують відновлення після травм.

Державні та приватні клініки, маніпулятивні кабінети мають можливість купити лабораторне медичне обладнання, медичні меблі, масажне обладнання, кисневе обладнання, косметологічні апарати. В асортименті товарів представлене актуальне устаткування для дослідницьких кабінетів:

  • термостати;
  • центрифуги;
  • мікроскопи;
  • термостати;
  • дистилятори;
  • комплектуючі до техніки та ін.

Медичні товари належать до того сегменту продукції, який не може коштувати дешево. Декілька цінових категорій товарів дозволяють отримати необхідну продукцію клієнтам з різним рівнем доходу. «Здорове життя» пропонує клієнтам акції та знижки. Щоб не пропустити вигідних пропозицій, варто підписатися на розсилку новин від компанії.

Особливості роботи Медтехніки «Здорове життя»

Працівники магазину проводять консультації та допомагають підібрати медичні товари для пацієнтів, обладнання для спеціалізованих медичних закладів. Персонал складається не з менеджерів з продажу, а з високопрофесійних експертів. Мета магазину «Здорове життя» у допомозі людям, які потрапили у складну ситуацію, спеціалізованим установам, а не у власному збагаченні.

Компанія розуміє, наскільки важливий час для її клієнтів, тому навіть у найскладніших умовах забезпечує швидку доставку замовлень у регіони країни. Уся продукція сертифікована, що підтверджується гарантійними листами та ліцензіями від виробників. На складі торгової мережі знаходиться понад десять тисяч найбільш затребуваних позицій. Тому люди, які гостро потребують бандажі, милиці, медичні меблі, можуть швидко їх отримати завдяки кур’єрській доставці додому.