Головна Цікаво Медичний центр Delta Med

Медичний центр Delta Med

Зізнатися чесно, раніше розповідь про українську медицину ізраїльського рівня я б сприйняв як неправду. Здавалося б, де Ізраїль, зі своїм щорічним фінансуванням найбільших медичних проектів в країні, а також витратами на якісну освіту майбутніх фахівців. І ми, скромна, зокрема за медичними мірками, країна. Але, яким було здивування, коли стало відомо про медичний центр Дельта Мед, який знаходиться у Львові, в самому серці Західної України.

Delta Med – українська медицина зовсім іншого рівня

Чому саме в цьому медичному центрі все на зовсім іншому рівні? Вся справа в досвіді, в персоналі, який вони беруть на роботу. Ви можете бути нескінченно талановитим лікарем, але тут працевлаштування без ізраїльського сертифіката практично неможливо.

Варто згадати, що це обов’язкова вимога до фахівців, адже сама суть клініки – виводити українську медицину на якісно інший рівень.

Клініка має безліч напрямків лікування і реабілітації після серйозних захворювань, але пріоритетом в лікуванні є онкологія. рак на сьогоднішній день став однією з популярних діагнозів фахівців, що не може не лякати. Адже людині з таким діагнозом належить справжня боротьба, в якій захворювання має іноді набагато більше шансів. Але, як помітили фахівець центру Delta Med – онкологія – не вирок, більш того, вона їм не є ще і з тієї причини, що ізраїльський досвід українських лікарів дозволяє виявити рак на ранніх стадіях. І, що важливо, допоможуть його вилікувати.

Курси хіміотерапії в Дельта Мед відзначають багато пацієнтів, що проходили там лікування. Використовується новітня медична техніка та препарати, що лише підвищує ваші шанси пройти процедуру настільки безболісно, ​​наскільки це можливо.

Що ж щодо цін? Насправді, що здивувало, так це дійсно доступні ціни за лікування. Клініка не намагається заробити на своєму статусі, а навпаки, показує всім те, що отримати якісні медичні послуги може абсолютно кожен, хто прийшов в центр.

Підсумок, можна зробити наступний – Delta Med – це клініка, яка в Україні є лідером по боротьбі з онкологічними захворюваннями. У зв’язку з цим, одне лише існування таких центрів дає надію на життя багатьом жителям не тільки України, а й усього світу. Адже в Дельта можна зустріти людей з різних країн, що лише доводить факт правильного і ефективного лікування в цих стінах.