Головна Цікаво Mezha Media: найкращий сайт для вашого дозвілля

Mezha Media: найкращий сайт для вашого дозвілля

Фільми, телебачення, сучасні технології значно впливають на наше життя. Щоб дізнаватися про актуальні новини кіно, варто підписатися на розсилання інформації від порталу «Межа Медіо». На сайті представлені свіжі рецензії на фільми та серіали, які тільки вийшли у прокат. Однією із нових стрічок стала картина «Мюнхен: на порозі війни».

Сюжет, жанр, передісторія створення картини «Мюнхен: на порозі війни»

Як повідомляє портал Mezha Media, «Мюнхен: на порозі війни» знятий за однойменним шпигунським романом англійського письменника Роберта Харріса. За основу сюжету взято Мюнхенську конференцю 1938 року. Режисером картини став Крістіан Швохов, зйомками займалася студія Turbine Studios. Подивитися картину можна на стимінговій платформі Netflix.

За сюжетом, події розгортаються до початку Другої світової війни у Мюнхені. Двоє друзів навчаються в Оксфордському університеті, далі їхні шляхи розходяться, щоб знову зійтися напередодні початку воєнних подій. Один із них став прессекретарем Чемберлена, інший — німецьким дипломатом.

У фільмі події зосереджуються на кількох персонажах та сюжетних лініях: замаху на Гітлера, антисемітських настроях фашистів. Проте поворот із замахом продуманий не до кінця і виглядає дещо хаотичним.

Про що кажуть критики

Фільм «Мюнхен: на порозі війни» доволі актуальний у наш час та для наших реалій. Адже ми знову спостерігаємо за подіями, коли один диктатор вказує всьому світу, як чинити, а Європа ніби й не помічає вторгнення агресора на чужі території, які для неї краще пожертвувати задля досягнення примарного миру.

Та критики не були аж надто вражені сюжетними поворотами, які залишили більше запитань, ніж відповідей. Так, дивно виявляється те, що герої пробираються в саме серце фашистських зібрань, обговорюють свої плани, крадуть важливі документи, яких ніхто не шукає так (хоча документи аж надто важливі).

На думку критиків, мінусом стрічки є недостатньо продуманий образ Гітлера, додавання сюжетних ліній, які не несуть ваги для стрічки. Інколи вчинки героїв здаються нелогічними, а їхні дії недостатньо мотивованими.

Проте варто вказати й на сильні сторони картини. По-перше, режисер зважився на непростий крок — екранізувавши картину, в основі якої лежать історичні події, результат яких знають усі. «Мюнхен: на порозі війни» не є лише історичним фільмом, це певне переосмислення подій, що відбувалися минулого століття. Хороші відгуки отримала гра акторів, драматичні моменти, сюжетні повороти в картині та велика увага до деталей.