Головна Цікаво Морінга: унікальний засіб аюрведичної медицини

Морінга: унікальний засіб аюрведичної медицини

Головна особливість традиційної індійської медицини – використання натуральних компонентів для виготовлення лікарських засобів. Унікальною рослиною, яка високо цінується в Аюрведі за цілу низку корисних властивостей, є морінга олійна.

Морінга – це посухостійке дерево, що швидко росте і яке широко поширене в Індії, Африці, Південній Америці та Азії. Абсолютно всі частини рослини застосовуються в їжу і мають високу харчову цінність. У морінзі міститься щедра порція вітамінів та мікроелементів, які насичують та живлять організм, а також сприяють терапії та профілактиці багатьох захворювань. Квіти, насіння, листя морінги багаті на антиоксиданти, бета-каротин, білок, фенольні сполуки, амінокислоти, вітамін А, В1, В2, В3, В6, аскорбінову кислоту, кальцій, калій, залізо, магній, фосфор та цинк.

Морінга: властивості та користь для здоров’я

Численні наукові медичні дослідження довели величезну користь морінги на здоров’я людини. Для виготовлення препаратів на її основі, найчастіше використовують листя. З них роблять сироп або моринга порошок, які є лідерами серед продуктів здорового харчування. Аюрведичні препарати з Індії та біологічно активні добавки морінги покращують стан серцево-судинної системи, знижують рівень глюкози в крові та борються з анемією, дозволяючи організму краще засвоювати залізо. Вітаміни групи В, що містяться у морінзі, впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, допомагають при гастритах, виразкових колітах, запорах. Ніазіміцин сприяє проліферації клітин при пухлинних процесах і пригнічує розвиток ракових захворювань. Високий вміст антиоксидантів захищає сітківку очей від запалення у хворих, які страждають на діабетичну ретинопатію. Крім цього, трава морінги:

  • Зміцнює кістки за рахунок вмісту кальцію та фосфору;
  • Регулює артеріальний тиск;
  • Розслаблює бронхи та бронхіоли і сприяє проходженню повітря у легені;
  • Захищає нирки від нефротоксичності;
  • Захищає печінку від токсинів та перекисного окиснення, нормалізує роботу печінкових ферментів;
  • Підвищує згортання крові.

Капсули Морінга Органік: на варті вашого здоров’я

Найбільш популярний засіб із морінги, який можна купити в аптеці, – капсули Морінга Органік. Вони мають зручну фармакологічну форму і легкі у використанні. Препарат приймають двічі на день після їжи по 2-4 капсули, запиваючи водою. Щоденне вживання засобу допомагає зміцнити кістки та застосовується при лікуванні ревматизму, артритів, артрозів, болю у м’язах та суглобах, при дефіциті кальцію в організмі, цукровому діабеті, для загального зміцнення імунітету та відновлення після операцій, хіміотерапії, тяжких хвороб.

Де в Україні купити морінгу

Купити морингу у капсулах можна скориставшись пропозицією інтернет-магазину аюрведичних лікарських засобів з Індії “Світове Дерево”. У каталозі на сайті https://svitovederevo.com.ua представлена ​​лише оригінальна продукція з гарантією виробника. Замовити біологічно активну добавку можна з доставкою у будь-який регіон України.