Головна Економіка На Червоноградщині запрацює асфальтобетонний завод, спроектований і виготовлений українським виробником “Кредмаш”

На Червоноградщині запрацює асфальтобетонний завод, спроектований і виготовлений українським виробником “Кредмаш”

Вчора, 17 травня, начальник Червоноградської районної військової адміністрації Андрій Дяченко відвідав Добротвірську громаду, де готується до відкриття асфальтобетонний завод.

Спроектований і виготовлений українським виробником «Кредмаш». Це сучасне українське виробництво, яке відповідає всім технічним та екологічним вимогам.

Потужність заводу складає 120 тонн асфальту за годину. Асфальтобетонна установка європейського рівня, вона не випускає шкідливого диму і практично не забруднює навколишнє середовище. Інвестували у завод близько 100 млн гривень. Наразі забезпечено роботою 25 кваліфікованих працівників,а при повній потужності виробництва буде створено понад 100 нових робочих місць.

«Війна – це завжди хаос, який веде до втрати зв’язків і комунікації, та ми, попри все, намагаємося залишатися на зв’язку, розвиваємо наш регіон, розширюємо наші партнерства! Це виробництво – приклад соціально відповідального бізнесу, який створює нові робочі місця та залучає інвестиції», – зазначив начальник Червоноградської районної військової адміністрації Андрій Дяченко.