Головна Цікаво Мрії про власне житло в новобудові втілюються завдяки компанії Linevich Group

Мрії про власне житло в новобудові втілюються завдяки компанії Linevich Group

Мрії про власне житло в новобудові втілюються завдяки компанії Linevich Group. Охочим пропонують купити квартиру в новобудові в м. Буча Подивитися, як буде виглядати ЖК Гранд Бурже, можна на сайті компанії https://linevichgroup.com.ua. Майбутні клієнти мають можливість розглянути фото квартир, планування, а також побачити етапи будівництва на відео.

ЖК Гранд Бурже: житло мрії за доступною ціною

Ведеться будівництво житлового комплексу закритого формату ЖК Гранд Бурже. Будинки розташовуються неподалік від шосе, але проект зроблений таким чином, щоб мешканці не страждали від шуму транспорту. Комфортне проживання забезпечують парки і зелені зони неподалік ЖК. Зручний виїзд на шосе, транспортна зупинка, станція метро в п’яти хвилинах від комплексу дозволяють швидко дістатися до пункту призначення. Поблизу розташовані супермаркети, дитячі сади і спортивні центри, що робить проживання сімей з дітьми ще більш комфортним. Будинки побудовані в відмінному місці, тому вид з вікон приголомшливий.

Але головна перевага ЖК в безпеці мешканців, адже передбачена система охорони, камери відеоспостереження з трансляцією в онлайн-режимі в під’їздах і на дитячих майданчиках. Батьки можуть спокійно відпочивати, знаючи, що з їхніми дітьми все в порядку. Наявність надземної і підземної парковки дозволяє зберегти більше місця в дворі для прогулянок та ігор.

Забудовник пропонує різноманітне планування квартир, можливість вибрати житло різної площі (для будь-якого сімейного бюджету), сучасні комунікації і ремонт. Купуючи квартиру в новобудові в Бучі від ЖК Гранд Бурже, клієнти отримують:

  • Планування від 25 до 100 м.
  • Панорамні вікна.
  • Тераси на даху.
  • Підземні і наземні парковки.
  • Наявність своєї обслуговуючої організації.
  • Довговічні фасади.
  • Розвинену інфраструктуру.
  • Закриту територію і систему охорони.
  • Гарантії від забудовника ЖК Гранд Бурже

ЖК Гранд Бурже працює на ринку нерухомості більше 10 років. Мета компанії – максимальний комфорт для кожного покупця. Забудовник пропонує квартири різної площі, щоб нове житло могли дозволити купити люди з різним доходом.

Компанія розробляє і впроваджує сучасні стандарти будівництва, що дозволяє створювати якісне житло в довговічних новобудовах. Отримати детальну консультацію по об’єктах, цінами можна безкоштовно. Для цього знадобитися замовити зворотний дзвінок на сайті, натиснувши на «копку зв’язку».