Головна Цікаво На що звертати увагу при зверненні до послуг ріелтора

На що звертати увагу при зверненні до послуг ріелтора

У великих містах складно знайти людину, яка ніколи б не користувався послугами ріелторів

З їх допомогою можна швидше орендувати, здати житло, купити або продати нерухомість. Але, довіряючи незнайомій людині, як понить, що він професіонал? Всього кілька років тому сфера нерухомості була майже що диким ринком. Брокером міг назватися будь-, і це призводило до зриву угод або надання неякісних послуг.

Сьогодні агентства нерухомості зацікавлені в професіоналізмі своїх працівників. А споживачі можуть перевірити рейтинг ріелторів за допомогою спеціальних майданчиків, наприклад, https://rieltor.ua. Там просто знайти інформацію про агенції, брокерів, послуги.

Так на що ж звертати увагу, звертаючись до брокера, як визначити, що йому варто довіряти, і як не попастися до так званим «чорним ріелторам»?

  • Досвід. На жаль, в нашій країні немає профільної освіти для ріелторів, і їм може стати будь-яка людина. Якщо перевірити наявність диплома неможливо, варто звернути увагу на досвід, кількість укладених (успішних) угод. Але не все, особливо молоді працівники, мають стаж в галузі, з цього випливає наступний пункт.
  • Репутація. Найкраще звертатися за послугами ріелторів, яких можуть порекомендувати родичі або знайомі (з перших вуст), якщо вони залишилися задоволені роботою маклера.
  • Документи, що підтверджують діяльність. Якщо людина звертається в агентство, більшу довіру надає таке, в якому є відповідні ліцензії, дипломи, нагороди співробітників. Це говорить про те, що компанія розвивається в галузі.

Щоб уникнути ув’язнення следки з недобросовісним брокером (найчастіше приватні маклери), варто бути максимально обережним. Фахівці радять уникати підписання договору на емоціях (навіть якщо ціна дуже приваблива), обмірковувати пропозицію мінімум добу, користуватися послугами юристів, проводити повну перевірку документів при купівлі житла.

Rieltor.ua: швидка допомога в оренді і продажу житла

Портал Rieltor.ua створений для того, щоб фізичні особи і агентства нерухомості могли викладати і шукати інформацію про продаж, покупку, оренду житла. На сайті можна самостійно шукати квартиру, або знайти фахівця, який допоможе в цьому. У розділі «Рейтинг ріелторів» просто відшукати брокера, ознайомитися з інформацією про його роботу, об’єктах нерухомості. На сайті розміщується перевірена інформація, тому клієнти захищені від угод з шахраями.