Головна Цікаво Властивості і переваги пінопласту

Властивості і переваги пінопласту

Спінений пінополістирол або пінопласт є екологічно-чистим матеріалом, який знаходить широке застосування в галузі будівництва та ремонту

Гранули пінопласту мають діаметр від 3 до 10 мм. При виготовленні гранули стикаються один з одним і склеюються через вплив високих температур. В результаті виникає легкий, теплоізоляційний матеріал. Компанія «Термопласт» займається виготовленням пінопласту з 2001 року. На сайті https://termoplast.com.ua можна ознайомитися з продукцією, її властивостями, купити товар і замовити консультацію фахівця.

Пінопласт винайшли ще в 1952 році, але особливо популярним він став у кілька десятиліть назад і знайшов широке застосування в будівельній галузі, зокрема в утепленні будинків. Але найважливіше, що властивості матеріалу не змінюються після 30-40 років його використання. Основні переваги пінопласту:

  • Теплопровідність. У плитах рівномірно поширюється повітря (який проводить тепло), що робить їх відмінним теплоізоляційним матеріалом.
  • Звукоізоляційні властивості.
  • Довговічність. Пінопласт хімічно нейтральний, тому не вступає в реакцію з іншими матеріалами.
  • Вологостійкість. Навіть при намоканні він не змінює форми (виключається здуття, тріщини і ін.).
  • Стійкість до хімічних і біологічних впливів. Мильні, сольові розчини, луги, кислоти, цвіль, бактерії та інші негативні фактори не можуть завдати шкоди матеріалу.

Пінопласт простий в обробці. Він міцний, витримує стиснення, сумісний з багатьма клеями, що робить його відмінним матеріалом для будівельних робіт.

Важливе його властивість-пожежостійкість. На відміну від деревини, пінопласт є самозатухаючим матеріалом, і його обпалені здебільшого не загоряються знову. Також не встановлено мінімальний температурний поріг, при якому матеріал втрачає властивості.

Де купити пінопласт за вигідною ціною

Компанія «Термопласт» займається виготовленням пінопласту, тому купити матеріал можна безпосередньо від виробника, що позначиться на його вартості. На сайті магазина в закладці «Прайс» можна ознайомитися з актуальними цінами на всю продукцію. Також там є інформація про марку згідно зі старими і новими стандартами, щільності, теплопровідності матеріалу. Клієнти мають можливість замовити виготовлення плит пінопласту за індивідуальними розмірами від 500 до 4000 мм, і товщиною від 10 до 1200 мм.

З питань співпрацю можна дзвонити за контактними номерами телефонів, зазначених на сайті, або замовити зворотний зв’язок, заповнивши коротку форму.