Головна Цікаво Населення Львівщини – без скрапленого газу

Населення Львівщини – без скрапленого газу

1211

Ще 9 жовтня 2013 року депутати постійної комісії Львівської обласної ради з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва звернулися до ПАТ "Львівгаз" щодо перебоїв з постачанням скрапленого балонного газу для населення Львівщини.

Голова правління Володимир Зленко повідомив депутатів, що 4 вересня на спеціалізованому аукціоні №168-2 з продажу скрапленого газу для потреб населення за результатами торгів ПАТ "Львівгаз" придбало у ПАТ "Укрнафта" скраплений газ виробництва Гнидівського газопереробного заводу в обсязі 105 тонн, згодом було укладено відповідний договір та повністю сплачено кошти. Натомість ПАТ "Укрнафта" передало лише 35,020 тонн і з 18 вересня припинило відвантаження скрапленого газу для ПАТ "Львівгаз". Разом з тим Володимир Зленко зазначив, що у жовтні аукціон з продажу  скрапленого газу для потреб населення не відбувся.

Беручи до уваги те, що частина області не є газифікована і мешканці змушені користуватися скрапленим газом, депутати вирішили звернутися до керівництва ЛОДА щодо вжиття оперативних заходів для вирішення проблем, які спричинили припинення постачання для населення Львівщини скрапленого балонного газу.

Прес-служба ЛОР