Головна Цікаво Найпопулярніші варіанти чохлів

Найпопулярніші варіанти чохлів

У зв’язку з тим, що Айфон 11 має декілька камер на задній частині корпусу, то питання захисту гаджета стало дуже актуальним. Звісно, розробники компанії над цим питанням попрацювали непогано, випустивши цілу лінійку фірмових аксесуарів. 

Та все одно одним із важливих питань залишається наступне: які чохли на Айфон 11 найбільш якісні та практичні? Варто відразу зауважити, що у кожного варіанту є свої переваги та недоліки. Проте, можна підібрати той, який для вашого способу життя та режиму користування гаджетом буде максимально актуальним. 

Найбільш популярні матеріали

Серед всього різноманіття основну роль відіграють: 

  • силікон; 
  • натуральна шкіра;
  • скло або натуральне дерево (в гібридних варіантах).

Одним із гарних рішень буде придбати чохол із силікону. Перевага такого захисту в тому, що він не ковзає в руці та має велику кольорову палітру, завдяки чому можна підібрати на свій смак будь-який варіант. Недолік полягає в тому, що за декілька місяців активного користування можуть втратити свій гарний вигляд кути чохла і весь він загалом буде виглядати неохайно. 

Також великою популярністю користуються гібридні моделі, виконані з декількох матеріалів. В них задня частина повністю виконана з прозорого скла, що чудово підкреслює зовнішній вигляд самого смартфона. Великим недоліком є те, що в додаток до такого чохла відразу треба купувати мікрофібру, щоб протирати його, адже на ньому дуже сильно видно всі відбитки, плями, пил тощо. 

В деяких моделях чохлів є навіть вставки з натурального дерева. Такі варіанти виглядають дуже стильно та сучасно, а за рахунок випуклості кутів вони дійсно захищають від пошкоджень під час падіння. Також не втрачають своїх позицій аксесуари з натуральної шкіри, які вже стали класикою. 

Варто також зауважити, що в якісному чохлі всі отвори мають бути зроблені ідеально, щоб не завдавати неприємностей у процесі користування Айфоном. 

Що купувати не варто

Не варто витрачати гроші на пластикові чохли, незважаючи на те, що вони на сьогоднішній день досить сильно розрекламовані. По-перше, будь-який захист телефону вони забезпечити не в змозі в силу своєї конструкції. По-друге, просто одягнути цей чохол або зняти  буде тим ще випробуванням, оскільки вони феноменально незручні. Досить часто під час таких маніпуляцій вони просто ламаються в руках. 

Сподіваюсь, що, ознайомившись з вищевикладеною інформацією, ви з легкістю підберете гарний та зручний чохол, який підкреслить чудовий дизайн вашого телефону та слугуватиме йому надійним захистом від випадкових падінь та інших негативних зовнішніх факторів.