Головна Цікаво Нещодавно у Буській гімназії проходив Всеукраїнський конкурс “Класний керівник року”

Нещодавно у Буській гімназії проходив Всеукраїнський конкурс “Класний керівник року”

 Нещодавно у Буській гімназії ім.Є.Петрушевича проходив районний етап Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року". 28 учасників – представників освітніх закладів району І-ІІ і І-ІІІ ступенів презентували свої багаторічні творчі надбання. Відтак троє з них представлятимуть Бущину на обласному етапі конкурсу.

 
Серед основних завдань конкурсу є виявлення досвіду кращих класних керівників, які у своїй практиці ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи, інноваційні виховні технології, щоб згодом популяризувати їхні педагогічні здобутки. Як зазначила у розмові методист Буського райво Богдана Сорочинська, переможців визначали за такими критеріями: опис досвіду, естетичне оформлення матеріалів, презентація. 
 
Знаємо, що найголовніше у житті школяра – це стосунки між однолітками та вчителями, зокрема, із класним керівником. Адже саме вони створюють ту шкільну ауру, яка суттєво впливає не тільки на успішність, а й на формування характеру, на стан морального, психічного та фізичного здоров’я учня. І саме тому класний керівник повинен бути немовби диригентом великого оркестру. Щоб він звучав злагоджено і органічно, велика заслуга у цьому класного керівника. Підлітки мріють мати у ньому старшого друга – мудрого та надійного, і, що дуже важливо, справедливого.
 
Учасники конкурсу, презентуючи свої творчі доробки, акцентували увагу не тільки на відпочинку та подорожах, хоч це найбільше до вподоби школярам, а й на різних тематичних виховних годинах, на тих заходах, які заставляють мислити, допомагати, підтримати слабшого. А таких вечорів, диспутів, акцій за роки діяльності кожен класний  керівник проводить багато. Важливо, щоб вони приносили  користь.
 
Оцінивши презентацію досвіду роботи класних керівників і підготовлені ними матеріали, журі розподілило призові місця. Треті місця отримали (10–11 класи) – Тетяна Курій з Буської першої, Світлана Вдовіковська з Красненської другої; (8-9 класи) – Ольга Березовська з Буської гімназії, Наталія Козак з Милятинської та Ольга Лебідь з Красненської першої; (5-7 класи) – Світлана Топорівська з Ожидівської та Ніна Санжара з Буської гімназії. Другі місця отримали Анна Затхей з Побужанської, Євгенія Бішко з Куткірської та Галина Затхей з Соколянської, Любов Максименко з Боложинівської та Марія Горбач з Топорівської. Переможцями стали Оксана Ткачук із Заводської, Марія Сисун з Олеської та Марія Івасько з Куткірської шкіл, – вони й змагатимуться за перемогу у Львові.
 
Лариса ГАРАСИМІВ