Головна Цікаво NIX Solutions: розробка та оптимізація сайтів на WordPress

NIX Solutions: розробка та оптимізація сайтів на WordPress

Ефективна SEO розкрутка сайтів
Ефективна SEO розкрутка сайтів

NIX Solutions почала роботу у 1994 році, а сьогодні стала однією з найбільших аутсорсингових організацій у світі. У спектр послуг входить розробка програмного забезпечення, віддалене адміністрування сайтів, створення плагінів для WordPress та ін. Більше про послуги NIX можна дізнатися тут. Для зв’язку можна використовувати електронну пошту чи контактні номери телефонів.

Які плагіни використовує NIX Solutions для WordPress

Програма WordPress завоювала популярність користувачів у всьому світі, оскільки проста у використанні та функціональна. З її допомогою вдасться створити багатофункціональний інтернет-ресурс. Щоб збільшити можливості програмного забезпечення, використовують плагіни. Для програми WordPress найкориснішими стануть:

  • Незамінна функція для користувачів, які мають інтернет-магазин. Плагін допомагає у продажах та дозволяє використовувати різні способи оплати.
  • Yoast SEO. Інструмент для оптимізації сайтів за напрямком SEO. Контент на платформі буде взаємодіяти з системами пошуку. Завдяки цьому збільшується відвідуваність ресурсу.
  • W3 Total Cache. Плагін для кешу використовується для того, щоб ресурс швидше завантажувався та добре працював.
  • Додатоу застосовують для моніторингу продуктивності сайту та його захисту.
  • Contact Form 7. Встановлення ресурсу дозволяє підтримувати зв’язок з клієнтами.
  • Google Analytics Dashboard for WP. Використання плагіну дозволяє спостерігати за активністю сайту, відвідуваністю та іншими показниками.

 

NIX Solutions пропонує створення плагінів, які задовольнятимуть потреби замовників. На головній сторінці представлені відгуки людей, які скористалися послугами. Дізнатися, що думають про співпрацю клієнти можна на цьому веб-ресурсі. На сайті представлена реальна оцінка роботи команди професіоналів.

Переваги роботи NIX Solutions

Основною перевагою NIX Solutions перед конкурентами можна сміливо вважати широке охоплення платформ розробки. Сьогодні у працює чимало відділів розробки PHP, Java, JavaScript/UI, CMS, NET, C++, iPhone/Android. Відділ QA забезпечує контроль якості всіх продуктів, які випускаються. Такий підхід до роботи дозволяє створювати мультиплатформні проекти.

Якість розробок є основною метою організації, проте вона розуміє, що не всі клієнти в змозі оплачувати значні суми за замовлення. Тому NIX Solutions працює над тим, щоб пропонувати користувачам оптимальні продукти, яких поєднується функціональність та доступна вартість. Клієнтам гарантована конфіденційність інформації стосовно проектів, з якими працює відділ розробки NIX Solutions.