Головна Цікаво Дистилятори від магазину «Будьмо»: простий шлях до створення авторського напою

Дистилятори від магазину «Будьмо»: простий шлях до створення авторського напою

У кожного народу є свої традиції створення не лише страв, а й алкогольних напоїв. В основі будь-якого алкогольного напою лежить етанол. Його можна отримати шляхом бродіння певних продуктів. Авторська майстерня домашніх дистиляторів «Будьмо» пропонує товари для виготовлення крафтового алкоголю. У наявності різні види дистиляторів, які доставляють територією країни.

Принцип роботи устаткування для виробництва спирту

В українців увійшло в традицію виготовлення особливих алкогольних напоїв. Власна гуральня не значить, що люди зловживають алкоголем. У крафтових виробників є особливі традиційні рецепти, які часто передають у спадок та не розголошують стороннім людям. Щоб отримати спирт, для початку потрібно приготувати брагу та зачекати, щоб вона перебродила.

Далі суміш нагрівають до високої температури, щоб вона закипіла. На наступному етапі суміш охолоджується у змійовику. З трубки витікає вже готовий алкоголь. Міцність домашніх напоїв не перевищує 80-90 градусів. Щоб підвищити міцність, інколи речовину переганяють по декілька разів. Домашній алкоголь має специфічний запах через вміст сивушних домішків.

Уникнути сивушного запаху вдасться, якщо обрати більш складний дистилятор. Завдяки домашньому обладнанню можна отримувати не лише горілку, а виготовляти коньяк, ром, віскі, легкі алкогольні напої. Домашні дистилятори прості у використанні: їх легко збирати, розбирати та мити.

Переваги співпраці з магазином «Будьмо»

Інтернет-магазин «Будьмо» спеціалізується на продажу домашнього устаткування для виготовлення алкоголю. У наявності дистилятори, змійовики, баки, комплектуючі та запасні деталі. Менеджери проводять кваліфіковані консультації, щоб клієнти змогли придбати потрібне устаткування.

Співпраця з магазином «Будьмо» має інші переваги:

  • компанія є прямим виробником продукції, тому у наявності широкий асортимент продукції;
  • залежно до побажань клієнта можливо модернізувати чи виготовити устаткування під замовлення;
  • три рівні контролю якості та ручний збір, перевірка перед відправленням дозволяє замовникам отримувати якісну та довговічну продукцію;
  • безкоштовна доставка територією країни.

Оформити замовлення просто на сайті. Якщо потрібна консультація чи індивідуальне виготовлення дистилятора, варто зв’язатися з менеджером за контактними номерами телефонів. Оплатити замовлення можна на карту чи після отримання готівкою. Підписка на сторінку магазину чи сторінку у соціальних мережах дозволить слідкувати за новинками та акційними пропозиціями компанії «Будьмо».