Головна Цікаво Оренда катамарана в Києві для розкішного відпочинку на воді

Оренда катамарана в Києві для розкішного відпочинку на воді

Коли є бажання відпочити у столиці на свіжому повітрі зі збереженням атмосфери комфорту рівня люкс, можна скористатись прокатом катамаранів у Києві за посиланням https://kievflot.ua/catalog/arenda-yakht/arenda-katamaranov/, та насолодитись чудовим проведенням часу на Дніпрі. Розглянемо переваги використання такого типу плавучого транспорту.

Майже дім на воді

Об’єднання двох корпусів дозволяє створити п’ятизіркові умови для тих, хто не бажає відмовлятись від звичного затишку навіть на природі. Інтер’єр кают гідний порівняння з апартаментами солідних готелів, у чому можна впевнитись при оренді катамаранів на бажані дату та термін. Можна влаштувати відпочинок для двох або гулянку з друзями – місця буде достатньо для всіх. А при усамітненні в каюті легко відчути себе власником розкішного особняка. Перебування на судні дає можливість:

  • поніжитись на сонці у сітці-гамаку над водою;
  • насолодитись оглядом з салону на 360;
  • уникнути збентеження відносно малого об’єму вільного місця;
  • отримати достатньо простору як для усамітнення, так і для яскравої вечірки.

Атмосфера кращих готелів не втрачається і при отриманні додаткового обслуговування. Замовлення кейтерінгу на борт позбавить від роздумів щодо харчування. Звіриний апетит, який зазвичай прокидається саме на свіжому повітрі, буде своєчасно вгамований смачними стравами, приготованими на березі за кілька годин до відплиття. Якісне пакування та дотримання оптимальних умов зберігання дозволяють гарантувати смак та якість кожної страви.

Бенкет або фуршет будуть ідеально організовані, якщо про це заздалегідь домовитись з орендодавцем судна. І тут немає значення, оренда яхти якого виду планується. Головне – поінформувати про кількість гостей на борту, врахувати рекомендації щодо об’єму вільного місця для кожного з них, та обрати частування із запропонованого меню. Ідею пікніка на островах Ольгин або Великий також легко реалізувати. А можливість паркування на мілководді знімає багато обмежень по вибору місця.

Тандем безпеки та стабільності

Двокорпусне судно за визначенням значно стійкіше однопалубної родички. Конструкція дає додаткову впевненість переміщення по воді, мінімізує градус крену, усуває найменшу ймовірність перевертання. Цей фактор прибирає з подорожі елемент екстриму, але дає вагомі позитивні моменти:

  • підвищенні комфорт та безпека плавання;
  • відмінне самопочуття у тих, хто страждає морською хворобою;
  • вільне переміщення по палубі;
  • відсутність незручностей щодо падіння страв, напоїв, або інших речей.

Прогулянка по Києву на розкішному річному особняку назавжди змінить асоціації щодо складнощів та обмежень у прогулянках на судні. Авторитетні судохідні агенції пропонують кілька моделей транспорту на вибір та допомагають організувати відпочинок у бажаному форматі. Наприклад, при зверненні у компанію Kievflot.UA можна замовити не лише подачу їжі на борт або на острів, але й розваги, екскурсію, фотосесію, салют, та інші приємні доповнення.

Якою б не була обрана програма проведення часу, розкішний відпочинок на катамарані гарантовано запам’ятається великою кількістю приємних вражень. Це оптимальне рішення для поціновувачів комфорту за будь-яких обставин.