Головна Цікаво Ножиці для швачки – які є види і як правильно вибрати

Ножиці для швачки – які є види і як правильно вибрати

В процесі шиття не обійтися тільки одними навичками, хорошими матеріалами, нитками та голками. Доводиться застосовувати велику кількість різноманітних аксесуарів, що спрощують задачу або допомагають зробити те, для чого одних рук і умінь недостатньо. Одним з таких варіантів виступають ножиці для тканини, які мають деякі особливі специфікації.

Без них будь-який майстер – як без рук. Так, такий помічник вже давно відомий швеям, але в останні роки він все більше зазнає змін, стає зручніше і довговічніше. Здавалося б, що підійдуть абсолютно будь-які ножиці, аби тільки різали, але це далеко не так. Якщо зробити помилку в підборі підходящої моделі, то вже не вдасться створити деякі речі з тканини.

На що звернути увагу

Подібний інструмент нерідко отримує приставку «кравецькі» або «закрійні». Різниця тут лише в назві, а основний принцип дії однаковий. До речі, чим дорожче метал, застосовуваний в ножицях, тим він міцніше і краще тримає заточення. Чи варто говорити, що гострота грає важливу роль, коли необхідно швидко викроїти щось або відокремити шматок від загального полотна під заготовку.

Відмінною рисою вироби для роботи з тканиною є різний розмір вушок – одне, як правило, на порядок більше іншого. Подібна конструкція обумовлена ​​необхідністю помістити в велике цілих чотири пальці, коли доводиться прикладати зусилля, щоб розрізати товсту шкіру або хутро. Варто також звернути увагу на загострені кінці. Не останню роль відіграють кут заточування і довга. Що стосовно кута, то він зазвичай від 45 до 65 градусів і залежить від матеріалу. А ось розмір ріжучої частини може коливатися між 100 і 135 мм.

Зараз всю продукцію в цьому сегменті поділяють за категоріями на:

  • безпечні;
  • зигзаг;
  • прямі;
  • вигнуті.

Зигзаг, наприклад, застосовують для отримання красивого декоративного виду краю драпу або сукна без додаткової обробки оверлоком – після них нічого не сиплеться і не рветься. Прямі дають можливість швидко і ефективно відрізати по рівній лінії, ігознутие застосовуються для вирізання плавних форм. А безпечні, що можна зрозуміти з назви, мають будовою, що знижує шанс травмуватися в процесі багатогодинної роботи руками.

Також нерідко з разом з ними застосовують обрезателя і Розпорювач, які помітно спрощують роботу з дрібними деталями і нитками.

довіряємо кращим

Переходячи до конкретних магазинах, де все це можна придбати за приємною ціною, важко обійти стороною «Швейний світ». Тут продаються вироби від найбільших зарубіжних брендів, на які покладаються тисячі майстрів по всьому світу. Це MADEIRA, NUSHARP, PRYM і багато інших.

В асортименті знайдуться моделі з заточуваної кромкою або алмазним напиленням, а також варіанти різного розміру і типу скріплення. Всі товари ріжуть однаково добре при натисканні будь-кінчиком, хоч середньою частиною. Знайдуться навіть варіанти з мікрозубчікамі, безпечні обрезателя або, взагалі, вироби для підрізування особливо міцних матеріалів на зразок щільного джинса або шкіри.

Магазин пропонує придбати все в пару кліків через сайт або при особистому відвідуванні за адресою в Києві. Тут є можливість розплачуватися декількома найбільш зручними для покупця способами, а доставка може здійснюватися не тільки по столиці. Замовлення буде переправлений в будь-яку точку країни буквально за пару днів за допомогою «Нової Пошти».