Головна Цікаво Обігрівачі Термія: який вид техніки обрати для домашнього використання

Обігрівачі Термія: який вид техніки обрати для домашнього використання

З настанням холодної пори року багато сімей задумуються про альтернативне джерело опалення будинку чи квартири. Недорогі та ефективні обігрівачі термія від українського виробника здатні швидко нагріти помешкання. Виробник пропонує кілька видів систем обігріву, які можна знайти для помешкань різного типу.

Особливості та різновиди обігрівачів Термія

Прилади для автономного опалення помешкань Термія представлені на ринку вже понад 25 років. За цей час виробник удосконалив техніку та представив кілька типів приладів. Таким чином купити обігрівач можна для дерев’яних будинків, помешкань, де стіни обклеєні шпалерами. Таким чином немає ризику спровокувати пожежу від нагрівального елемента.

Серед поширеного асортименту продукції:

  • Класичні масляні обігрівачі. Підходить для різноманітних помешкань та інтер’єрів. Прилад оснащений системою захисту від бризок. Завдяки регулятору температури просто підібрати відповідний режим.
  • Теплові гармати. Пристрій має циліндричну форму. Особливість обігрівача в тому, що він подає потужний струмінь гарячого повітря. Таким чином можна нагріти приміщення великою площею.
  • Теплова завіса. Пристрої, які працюють з мінімальним рівнем шуму та мають підвищений режим збереження тепла. Прилади можуть працювати у декількох режимах.
  • Інфрачервоні обігрівачі. Особливість в тому, що пристрій нагріває не повітря, а предмети. Вони ж потім віддають це тепло у навколишнє середовище. Встановлювати інфрачервоні обігрівачі можна на підлогу та на стіни.
  • Конвектори. Високоефективні та економічні пристрої, які підходять для тривалої роботи у приміщеннях різною площею.

Переваги обігрівальної техніки від Термія

Обираючи техніку для опалення помешкань, люди хочуть отримати надійне та недороге обладнання. До таких належать обігрівачів Термія. Продукція відповідає європейським стандартам якості та має помірну ціну. В процесі виробництва застосовуються передові технології. Тому прилади стійкі до механічних ушкоджень. Середній термін експлуатації становить 10 років.

Техніка працює безшумно та безперебійно. Виробник звертає велику увагу на безпеку. Саме тому обігрівачі можна встановлювати у дитячих кімнатах. Компанія пропонує широкий асортимент кліматичного обладнання та його доступність на ринку. Серед найпопулярніших серій техніка «економ» та обігрівачі з вентиляторами, які за короткий час здатні підвищити температуру повітря у дуже холодних приміщеннях.