Головна Цікаво Сейфи для дому та офісу від PRO-S.COM.UA

Сейфи для дому та офісу від PRO-S.COM.UA

Сейфи – це засоби для зберігання документів та цінностей, які добре використовують не тільки вдома. Їх також купують в офіси і готелі та скрізь, де важливо бути впевненим, що цінні речі чи документи будуть добре захищені. У нашому інтернет-магазині ви знайдете багато сейфів різних кольорів, розмірів та призначення, наприклад – вогнестійкі сейфи. Серед них ви зможете легко знайти найкращий варіант для свого дому чи бізнесу.

Магазин сейфів PRO-S.COM.UA

Починаючи з 2016 р. компанія Protection-S є надійним постачальником якісних сейфів українського виробництва. Нашим клієнтам пропонується продукція торгових марок Griffon, Hunter, MySafe за ціною заводу виробника. Ми доставляємо наші сейфи клієнтам по всій Україні. При вартості товару 3000 грн та більше – доставка за рахунок інтернет-магазину. Ознайомитись з каталогом перейдіть за посиланням у відповідну категорію на сайті інтернет-магазину сейфів: https://pro-s.com.ua/. До всіх моделей, представлених у каталозі, прикріплено фото, є докладні описи технічних характеристик та відгуки клієнтів. Для замовлення скористайтесь відповідним функціоналом на сайті або зв’яжіться з нашими фахівцями.

Кому потрібен сейф

Домашній сейф – це інвестиція, яку вирішують зробити все більше і більше людей. Кому конкретно варто зважитися на покупку сейфа:

  • Людям, які хочуть зберігати гроші, коштовності, носії з важливими даними та різноманітні типи цінних предметів, таких як фотоапарат чи ноутбук, у місці, куди сторонні особи не матимуть доступу.
  • Власники вогнепальної зброї – згідно законодавства України, кожен власник зброї зобов’язаний зберігати її у металевому ящику що спеціально для цього виготовлений. Тому в цьому випадку пристойний металевий сейф для зброї є обов’язковою інвестицією.
  • Кому потрібне надійне місце для зберігання важливих документів, готівки, цінних паперів тощо – в цьому випадку вогнезламостійкі або вогнетривкі сейфи є найкращим рішенням.

У нашій пропозиції ви знайдете сейфи для дому різних розмірів та класів захисту. Широкий асортимент сейфів з ключем, механічними та електронними кодовими замками. Сейфи, які ми пропонуємо з різними функціями, призначені для дому, офісу чи готелю. Залежно від способу установки, у нас є, сейфи призначені для монтажа в стіну, підлогу чи меблі та окремо стоячі. А також сертифіковані Зламостійкі, вогнестійкі, універсальні вогнезламостійкі тощо. Всі вони мають необхідні сертифікати, підтверджені випробуваннями. Для вимогливих клієнтів ми пропонуємо ексклюзивні сейфи преміум класу.