Головна Цікаво Облаштовуємо інтер’єр власного дому – що потрібно знати

Облаштовуємо інтер’єр власного дому – що потрібно знати

500

На облаштування інтер`єру власного дому ми приділяємо дуже багато часу. Щоб вибрати диван, ліжко ти кухонні меблі ми розглядаємо безліч варіантів, їздимо по магазинах у різні кінці міста, порівнюємо ціни і все одно не можемо вибрати. А все тому, що такий захопливий та цікавий процес перетворюється на складний та заплутаний.

Вихід з цієї ситуації є дуже простим. У м. Львів (смт. Зимна Вода) відкрили торговий центр ТЦ Три Слони – найбільший центр меблів та інтер`єру в Західній Україні. Проща центру 18000м2. Магазин працює ще з 2011 року. На території ТЦ зосереджені до ста різноманітних салонів меблів та комплектуючих до них. Магазин працює  сім днів на тиждень. Усі свої покупки ТЦ «Три Слони» відправить для Вас по Україні. Щоб не втрачати часу, на сайті є карта з усіма магазинами та схемою їх розташування. Сторінки торгового центру «Три Слони» в соціальних мережах Instagram та Facebook допоможуть завжди залишатися знавцем актуальних трендів та знижок.

Торговий центр «Три слони» пропонує наступні види товарів для дому:

  • Меблі (для кухні, спальні, вітальні, дитячі, офісу)
  • Декор для оселі (шпалери, вази, корзини, картини, штучні квіти)
  • Ламінат і паркетну дошку
  • Світильники
  • Текстиль
  • Двері
  • Кераміку
  • Оздоблення
  • Аксесуари

Тепер не потрібно витрачати сил та часу,  а просто приїхати в один великий торговий центр та вибрати  усе необхідне. Купляючи усе в одному місці , ваша домівка буде виглядати органічно в одному стилі. Завітавши в близько ста магазинів, ви точно зможе підібрати товар по доступних для вас цінах, адже ТЦ «Три слони» представляє меблі як від бюджетних брендів, так і від дорогих, відомих на весь світ. Такого вибору меблів, як у торговому центрі «Три Слони» Ви не зможете знайти. Тут можна знайти усе, навіть меблі чи комплектуючі по індивідуальних замовленнях. Консультанти завжди допоможуть та порадять оптимальну модель відповідно до Ваших потреб.

Кожен магазин у ТЦ «Три Слони» пропонує свою програму лояльності. На сайті можна переглянути усі доступні акції у магазинах. Слідкувавши за акційними пропозиціями на сайті ТЦ, можна придбати товар за неймовірно низькими цінами. Також, магазини часто розпродують виставкові моделі, що стоять у магазинах за знижками до 40%. При великих замовленнях можна отримати подарунок від магазину.

Торговий центр «Три Слони» часто надає площадки для проведення виставок меблів та представлення цікавих новинок. Також організовують цікаві конкурси для дітей та розважальні заходи.