Головна Цікаво Буська міська рада шукає директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Буська міська рада шукає директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Буської міської ради

Найменування посади: директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Буської міської ради.
Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати, надбавки відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»

Кваліфікаційні вимоги до посади:
освіта вища, не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за відповідною спеціальністю; стаж педагогічної роботи не менше п’яти років за відповідною спеціальністю.
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;
  • довідку або інформацію  про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) медичного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

За довідками звертатись: м. Буськ вул. Є. Петрушевича,27, ІІ-й поверх ( кабінет головних спеціалістів), тел.(0966306582) Ільницька О.І.

Дата, місце та етапи проведення конкурсу:
Дата та місце проведення: 29 квітня 2021 року о 10.00 год. за адресою: м. Буськ вул. Є. Петрушевича,27 І-й поверх (колишній методичний кабінет).

Етапи проведення конкурсу: 1 етап-вирішення 2-х ситуаційних завдань, 2 етап – проведення співбесіди.
Документи для участі у конкурсі приймаються впродовж 20 календарних днів від дня опублікування оголошення до 26.04.2021 за адресою: м. Буськ вул. Є. Петрушевича,27, ІІ-й поверх ( кабінет головних спеціалістів), тел.(0966306582) Ільницька О.І.