Головна Цікаво Оренда автовишки у Львові

Оренда автовишки у Львові

36

Автовишка є однією з найбільш затребуваних машин, призначених для підйому робітників на певну висоту і виконання ними будь-якого виду робіт. Однак, купівля та обслуговування такої техніки вимагає значних фінансових витрат, які не завжди окуповуються навіть при регулярному її використанні. Тому якщо Ви плануєте проводити роботи на певній висоті і Вам потрібна оренда автовишки у Львові, звертайтеся до нас — компанії Artbudplus. Таким чином, Ви зможете зекономити ресурси та скористатися найкращою підйомною технікою в області за оптимальною ціною.

У зв’язку з швидким розвитком міста, оренда автопідйомної техніки стала надзвичайно популярною. Завдяки своїм компактним розмірам і мобільності, вона успішно застосовується в різних ситуаціях. В компанії Artbudplus доступна оренда автовишки колінчатого, телескопічного та колінчато-телескопічного типів. Дана техніка підійде для підйому людей і вантажів на необхідну висоту і безпечного проведення висотних робіт. До нас звертаються компанії, що займаються комунальним господарством, благоустроєм, електромонтажем, зовнішньою рекламою, клінінгом чи задіяні в інших сферах діяльності.

Чому варто замовити автовишку у нас?

Компанія Artbudplus за свою п’ятирічну історію здобула довіру багатьох клієнтів, які готові порекомендувати нас своїм друзям та знайомим. В нашому арсеналі знаходиться понад 10 одиниць спецтехніки від всесвітньо відомих виробників. Обладнання бездоганно працює та ще ніколи нас не підводило.

Наші спеціалісти відповідально ставляться до своєї роботи, тому наша компанія забезпечує найвищий рівень сервісу у Львові та області. Ми реалізували сотні замовлень, а всі наші клієнти залишилися задоволеними.

Ось кілька основних переваг, які пропонує наша компанія:

  • великий вибір платформ для виконання безлічі видів висотних робіт;

  • надання в оренду якісного транспорту, який регулярно проходить техобслуговування, і тому не створює ризику для життя та здоров’я працівників під час його використання;

  • оскільки ми пропонуємо найкращі ціни на оренду автовишок, наші послуги дозволяють заощадити Ваші фінанси;

  • вся техніка обслуговується досвідченими операторами-машиністами, які регулярно проходять атестацію та курси з підвищення кваліфікації;

  • ми чітко виконуємо встановлені зобов’язання, і тому надаємо автовишки для оренди в обумовлений час, а також завжди знаходимося на зв’язку. Тому у разі виникнення проблем, Ви завжди зможете розраховувати на нашу допомогу;

  • ми реалізуємо кожен проект з максимальною оперативністю та без втрати якості, адже цінуємо час наших замовників;

  • ми гарантуємо безпеку працівників під час виконання висотних робіт, адже наші спеціалісти проводять техобслуговування кожної одиниці і не дозволяють використовувати транспорт, якщо не будуть на 100% впевнені в його справності;

  • ми своєчасно замінюємо деталі автопідйомної техніки, тому поява неполадок під час використання виключена;

  • наші оператори та водії мають великий досвід роботи з такою технікою, що є додатковою гарантією безпеки у використанні.

Як вибрати автовишку?

Щоб правильно підібрати автопідйомники для оренди, потрібно звернути увагу на декілька деталей, серед яких висота об’єкта, тип робіт, вид стріли та вага обладнання. Наприклад, якщо йдеться про невелику висоту, не варто замовляти вишку із найдовшою стрілою, навіть якщо ціна її оренди нижча: для її розміщення і установки у правильне робоче положення може не вистачити місця або розміри стріли не дозволять дістатися до місця проведення робіт. У результаті, Ви втратите час та кошти.

Тому від правильного підбору техніки залежить якість виконання необхідних робіт. Зателефонуйте нашим спеціалістам і вони нададуть Вам детальну консультацію з приводу замовлення техніки та її характеристик.