Головна Цікаво Органічні добрива – безпечний підхід і великий врожай!

Органічні добрива – безпечний підхід і великий врожай!

Удобрений грунт – гарантія великого врожаю. Неспроста асортимент поживних субстратів з кожним роком збільшується. Однак купувати тематичний витратний матеріал в надвеликому обсязі невигідно. Простіше використовувати органічні добрива для заправки готового грунту, особливо якщо він виснажен. Залишається з’ясувати, чому органіка краще мінеральних аналогів і на яку продукцію треба робити ставку.

Швидкодіюча органіка – вже у продажу!

Мінеральні добрива – це отримані штучним методом хімічні речовини у вигляді гранул, порошку або рідини. Склад речовин буває обмеженим і комплексним. Також випускаються посилені мінеральні добрива – подвійний суперфосфат, сечовина і т.д. Головне, що при внесенні хімічних речовин порушується природне середовище грунту. Органіка також має в своєму складу “хімію”, проте її концентрація обмежена і збалансована, завдяки чому органічні добрива безпечні для грунту. Біда в тому, що для приготування органіки доводиться витрачати багато природних матеріалів і довго чекати, коли вони згниють і перетворяться в наступні субстрати:

• Торф;

• Компост;

• Перегній;

• Дерен.

Перераховані матеріали відрізняються один від одного в залежності від рівня кислотності, вологості і біофлори. Однак кожний субстрат багатий макро- і мікроелементами, які легко засвоюються рослиною без погіршення якості майбутнього врожаю. Питання в тому, як прискорити процес розкладання природних речовин для отримання поживного субстрату?

Добриво Ярос – просто, доступно, ефективно!

Підвищити врожайність грунту можна двома способами – поливаючи рослину розчином органічного добрива або посадивши рослину в готовий субстрат. Раніше для поливу рослин використовувався розчин перегною або кропиви. Сьогодні на зміну таким засобам прийшли т.з. гумати – речовини з гуміновими кислотами природного походження. Яскравим представником гуматових добрив є Ярос. Його переваги очевидні:

• Збалансоване і безпечне співвідношення важливих корисних елементів – N, P, K, CaO, Cu, Fe, Mn, Mg;

• Універсальне призначення – підходить для попереднього внесення в грунт і підгодівлі під корінь при поливі;

• Простота в застосуванні – препарат являє собою ємність з рідиною, яка в залежності від складності агротехніки розмішується в певному обсязі води;

• Економічна витрата – 2,5-25 мл вистачає, щоб отримати 1-10 л корисного розчину.

Протягом 17 років Ярос увібрав в себе кращі властивості екологічно чистого добрива. Сьогодні тематична органіка схвалена Європейським комітетом з контролю якості сільськогосподарської продукції.

Ярос підходить квітучим і плодоносним культурам в стані насіння, розсади і дорослих рослин. Після застосування позитивний ефект не змусить себе довго чекати. При цьому культура буде харчуватися корисними речовинами протягом сезона. При необхідності обробку грунту розчином Яроса можна здійснити повторно – через місяць після першої обробки. Це лише посилить корисний ефект без шкоди якості врожаю.