Головна Цікаво Як вибрати автомобільні холодильники

Як вибрати автомобільні холодильники

Деякі автовласники так багато часу проводять в дорозі, що навіть харчуватися їм доводиться їсти дорогою. Інші власники транспортних засобів часто їздять на пікніки, риболовлі або подорожують. Щоб продукти зберігали свіжість і були придатними для вживання, важливо створити для них належні умови. У цьому допоможе спеціальний автомобільний холодильник. Але як грамотно його вибрати?

Особливості харчування моделей

Для початку рекомендується оцінити особливості моделі. Більшість пристроїв працюють від прикурювача. Але випускаються ще й вбудовані версії. Такі рішення ідеально підходять власникам машин з просторим салоном:

  • Honda CR-V;
  • Toyota RAV4;
  • Mazda CX-5;
  • Kia Soul;
  • Hyundai Creta і т. Д.

Але варто враховувати, що такі автохолодильники відрізняються значною вартістю. Більш бюджетними виступають окремо стоять пристрої. До речі, як показує досвід автовласників, таке обладнання ще більш зручне. Вся справа полягає в тому, що при бажанні або необхідності його можна витягнути і перенести. Наприклад, в дачний будиночок або на місце проведення пікніка.

Основні види

На сторінці https://dok.ua/catalog/avtokholodilniki представлені найрізноманітніші версії автомобільних холодильників. Але все моделі прийнято ділити на 3 основних види:

  • компресорні;
  • абсорбція;
  • термоелектричні.

У кожного типу автомобільних комплектуючих є свої унікальні особливості. Компресорні версії виступають мініатюрними копіями звичної побутової техніки, яка встановлюється будинку. Завдяки функціонуванню мотора-компресора, випарника і конденсатора, які безпосередньо взаємодіють з холодоагентом, відбувається процес охолодження.

Такі пристрої швидко набирають потрібну температуру. Вони зазвичай працюють від мережі. Навіть при відключенні харчування ці моделі до 12-14 годин зберігають заданий температурний режим.

Газові або абсорбція версії більше підходять для тривалих подорожей. Їх рекомендується встановлювати в кемпінги. Робота таких моделей залежить від погодних умов, а ціна досить висока.

Більш функціональними є термоелектричні моделі. При необхідності такі конструкції можна використовувати не тільки для охолодження продуктів, але і їх розігріву. Для цього достатньо просто перемкнути полярність. Ще такі пристрої екологічні, так як холодоагент в них не використовується. Вони видають мало шуму і відрізняються невисокою вартістю.