Головна Цікаво Особливості послуги автопідбору

Особливості послуги автопідбору

Більшість бажаючих купити автомобіль для себе в нашій країні звертають увагу на пропозиції з ринку вживаних транспортних засобів. Нові варіанти із салону коштують дуже дорого, і не кожен може дозволити собі таке придбання. Зате на ринку вживаних автомобілів часто можна знайти чудові пропозиції за доступною вартістю та прекрасними технічними характеристиками. Але така покупка може виявитися дуже невигідною й ризиковою, адже на такому ринку часто зустрічаються недоброчесні продавці, бажаючі обдурити покупців і вилучити із них більше грошей, ніж авто насправді того варте.

На ринках вживаних транспортних засобів часто зустрічаються і такі, що мають проблемні документи, не сплачені штрафи або не погашений кредит. Недоброчесні власники прагнуть позбутися такої машини, адже після переоформлення оплатою та ремонтом усього повинен буде займатися вже сам покупець. Автопідбір в Харкові – професійна послуга, яка допомагає уникнути усіх таких проблем. Вона передбачає допомогу досвідченого експерта, який супроводжуватиме клієнта на усіх етапах вибору, перевірки та купівлі машини.

Як відбувається професійний автопідбір

Все починається із звернення клієнта до компанії, яка надає такі послуги. Спеціаліст повинен з’ясувати, який саме транспортний засіб цікавить покупця. Це стосується потрібної марки та моделі, типу двигуна та кузова (седан, хетчбек, універсал), типу коробки передач, вартості. Останній момент теж дуже важливий, адже для підбору потрібно знати максимальну суму, яку людина готова витратити вже зараз на купівлю автомобіля.

Згідно отриманої інформації, спеціаліст розпочинає перегляд існуючих варіантів на ринку вживаний авто. Перевіряються популярні сайти в інтернеті, де публікуються оголошення. В Україні таких декілька. При цьому, важливо, щоб ресурс користувався авторитетом і був популярним серед продавців автомобілів різних категорій. Переглядаються також існуючі варіанти на авторинках, перевіряються власні бази, які має спеціаліст. Варто знайти такий варіант, який буде співпадати із побажаннями клієнта на сто відсотків.

Потім спеціаліст зустрічається із продавцями відібраних машин та проводить перевірку. Потрібно запевнитись не лише у відсутності технічних несправностей, а і в юридичній чистоті машини. Для цього її перевіряють візуально на СТО та за допомогою спеціального обладнання, а потім пробивають по усіх базах для перевірки. Детальніше тут: motorscout.com.ua.