Головна Цікаво Подаруй дитині радість читання! – що триватиме впродовж 1 листопада – 20...

Подаруй дитині радість читання! – що триватиме впродовж 1 листопада – 20 грудня 2012 р.

 Українське державне підприємство поштового зв’язку "Укрпошта" спільно з Державним підприємством з розповсюдження періодичних видань "Преса" закликають усіх небайдужих людей долучитися до акції з доброчинної передплати "Подаруй дитині радість читання!", що триватиме впродовж 1 листопада – 20 грудня 2012 р.

 
Мета акції – передплатити якомога більше друкованих видань дитячої тематики для соціальних закладів, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. 
 
Беручи участь в акції, ви своїм добрим вчинком не лише привертаєте увагу широких громадських кіл до проблем дитячих соціальних закладів, а й даєте можливість обездоленим дітям читати газети та журнали, а отже, розвиватися.
 
Кожен учасник акції матиме змогу на свій розсуд передплатити одне чи кілька вітчизняних видань (дитячої та юнацької тематики) на 2013 рік для будь-якого закладу по всій території України.
 
Оформити доброчинну передплату можна в найближчому до вас поштовому відділенні, де ви знайдете інформацію про дитячі заклади регіону та України загалом, найповніший перелік видань дитячої тематики тощо.
 
Наприкінці 2010р., коли вперше було оголошено подібну акцію в Україні, завдяки добрій волі багатьох людей, а також поштовиків, як найактивніших учасників, для дитячих соціальних закладів передплачено понад 70 тис. примірників різноманітних видань.
 
Тож сподіваємось, що цього року вдасться досягти ще кращих результатів і подарувати радість читання багатьом дітям.
 
Ваша небайдужість – щаслива посмішка дитини!
 
Ольга ПЕТРЕНКО, інструктор ЦПЗ №6.